Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd.

Totes les categories
Peces d'acer inoxidable/acer

Pàgina d’inici/Productes/Freshadora CNC/Peces d'acer inoxidable/acer

Servei de mecanitzat CNC personalitzat: components d’acer inoxidable fresats amb precisió, prototipatge ràpid i fabricació metàl·lica d’alta tolerància

  • Introducció

Introducció

Punts destacats del producte
  • Acceleri la vostra producció amb la nostra fabricació de components de precisió certificada ISO. Entreguem peces amb una tolerància de ±0,005 mm mitjançant tecnologia CNC avançada, assegurant un ajust perfecte per als vostres projectes industrials.
  • Assoleixi una precisió superior amb els nostres components CNC provats amb equipament CMM avançat per garantir estàndards de qualitat sense cap defecte.
  • Millori la vostra eficiència amb serveis de prototipatge ràpid en 3 dies que redueixen el temps de posada al mercat i els costos globals de desenvolupament.
  • Col·laboreu amb un expert en ISO9001 que ofereix traçabilitat completa dels materials i suport d’enginyeria professional per a dissenys complexos.
  • Producció flexible en petites sèries amb enviament global DDP fiable per garantir que les vostres peces metàl·liques personalitzades arribin exactament en termini.
  • Fabricant de peces de mecanitzat CNC de precisió
  • més de 20 anys d’experiència OEM/ODM, la nostra instal·lació certificada ISO 9001:2015 de 6.000 m² acull Més de 40 màquines CNC (d’eixos 3/4/5), subministrant 300,000+peces de precisió mensualment a clients de tot el món més de 30 països .
  • Des de la prototipació ràpida fins a la producció en gran volum, oferim Mecanitzat CNC integral solucions — tornejat, fresat, electroerosió, tall amb làser i més — amb toleràncies d’una precisió de fins a ±0.005mm i rugositat superficial tan fina com Ra 0,1.
  • ✓ Proveïdor verificat ✓ Garantia comercial ✓ Percentatge d'entregues puntuals: 99,5 %
Processos
Punts destacats de capacitat
Torn CNC
diàmetres de 1 mm a 500 mm, torns suïssos per a peces microscòpiques
Fresat CNC
eixos 3/4/5, mida màxima de peça de treball: 2000 × 1500 × 800 mm
freshantalla amb 5 eixos
Geometries complexes, precisió de 0,005 mm
Tall amb fil EDM
Angles de conicitat fins a 30°, acabat superficial Ra 0,4
Tall Llàser
Xapa metàl·lica d’fins a 25 mm de gruix
Formació de Full Metàl·lic
Doblegat, tornejat, estampat (precisió angular de ±0,1°)
Modelatge per injecció
màquines de 50 T a 800 T, fabricació ràpida de motlles (7–15 dies)
imatge
Certificat
banderola
ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 45001:2018, IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, RoHS, CE, etc.
Visita a l'empresa
imatge
banderola

Per què triar-nos
Prototipatge ràpid
mostres CNC en 3–5 dies; motlles d’injecció en 7–15 dies
MOQ Baix
Començant amb 1 peça per a CNC; 100 unitats per a injecció
Producció escalable
De 10 a més d’1.000.000 de peces per mes
Suport al disseny
Retroalimentació gratuïta DFM (Disseny per a la Fabricació) en menys de 24 h
Logística
Enviaments DDP/DDU a la UE, EUA i Austràlia; seguiment en temps real
Comunicació
Gestor de projecte de parla anglesa exclusiu
imatge
Introducció de l'empresa Precisió d’enginyeria. Construïm relacions comercials duradores. Trieu el soci de fabricació adequat no només consisteix a trobar una fàbrica. Es tracta de trobar un equip que comprengui els vostres requisits d’enginyeria, que comuniqui de forma clara, que garanteixi una qualitat constant i que us ajudi a reduir els riscos d’adquisició al llarg del cicle de vida del vostre producte. A Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd. col·laborem amb fabricants d'equipament original (OEM), desenvolupadors de productes, equips d'enginyeria i compradors industrials arreu del món per fabricar components personalitzats d'alta precisió que compleixin exigències riguroses en rendiment, qualitat i terminis d'entrega. Des de la prototipació ràpida fins a la producció en massa, oferim solucions de fabricació integrades que ajuden els clients a accelerar el desenvolupament de productes, tot mantenint una confiança total en cada peça que reben. Amb seu a Shenzhen —un dels centres de fabricació més avançats del món—, integrem en una única plataforma coordinada la mecanització de precisió CNC, el tornejat CNC, el fresat CNC, la mecanització de 5 eixos, la fabricació de xapa metàl·lica, la fundició per injecció, la fundició per cera perduda, la moldatge per injecció de plàstic i els processos secundaris d'acabat. En lloc de gestionar diversos proveïdors, els nostres clients es beneficien d'un únic soci d'enginyeria capaç de donar suport a projectes complexos amb múltiples processos, des del concepte fins a la producció. La nostra filosofia d'enginyeria és senzilla: Cada dibuix representa el producte, la reputació i l'oportunitat comercial d'un client. Per aquesta raó, comencem cada projecte entenent la funció del component, no només les seves dimensions. El nostre equip d’enginyeria analitza la fabricabilitat, identifica possibles riscos de producció, recomana materials i processos de fabricació optimitzats i proporciona retroalimentació sobre el disseny per a la fabricació (DFM) abans que comenci la producció. Aquest enfocament proactiu ajuda els clients a escurçar els cicles de desenvolupament, millorar la fiabilitat dels productes, reduir els costos de mecanitzat i evitar redissenyos costosos en fases posteriors de la producció. Avui dia, fabriquem components de precisió per a clients dels sectors de la robòtica, la indústria, els dispositius mèdics, l’automoció, l’electrònica, l’equipament energètic, els instruments de precisió i altres àmbits on la precisió dimensional, la repetibilitat i la consistència del procés són essencials. Sigui qualsevol que sigui la quantitat —des d’un únic prototip fins a la fabricació massiva—, apliquem la mateixa disciplina d’enginyeria, els mateixos estàndards de qualitat i el mateix procés de gestió de projectes a cada comanda. Els nostres clients ens trien per motius que van més enllà de la capacitat de mecanitzat. Valoren una comunicació àgil, pressupostos transparents, una programació fiable, una traçabilitat completa de la producció i un equip que treballa activament per reduir la incertesa de la cadena d’aprovisionament. Cada projecte compta amb enginyers especialitzats que ofereixen comunicació tècnica oportuna, actualitzacions sobre la fabricació i solucions pràctiques durant tot el procés productiu, perquè una fabricació exitosa depèn tant de la col·laboració com de la precisió. A mesura que la fabricació global esdevé cada cop més complexa, els compradors necessiten proveïdors que aportin valor d’enginyeria, no que simplement executin dibuixos. Invertim contínuament en tecnologies avançades de fabricació, sistemes de gestió de la qualitat, optimització de processos i coneixement tècnic per ajudar els clients a mantenir-se competitius en mercats que canvien ràpidament. El nostre objectiu no és només fabricar peces, sinó convertir-nos en una extensió dels equips d’enginyeria i de la cadena d’aprovisionament dels nostres clients. Actualment, clients de més de 30 països confien en Shenzhen Perfect Precision per a mecanitzat CNC personalitzat, fabricació metàl·lica de precisió i solucions integrades de fabricació, perquè saben que cada projecte rep el mateix compromís amb la precisió, la consistència i la responsabilitat. Ja necessiteu un únic prototip, una producció de baix volum o un soci estratègic per a la fabricació a llarg termini: estem compromesos a oferir-vos una precisió que es pot mesurar, una qualitat en què es pot confiar i un servei en què es pot comptar. Penja avui els teus dibuixos 2D o fitxers CAD 3D, i deixa que el nostre equip d’enginyeria t’ajudi a transformar les teves idees en components de precisió preparats per a la producció.
Vista general de la companyia
imatge
Flux de producció
imatge
imatge
Precisió i control de qualitat
Tolerància: ±0,005 mm | Qualitat que es pot mesurar
El nostre sistema de garantia de qualitat de tres nivells assegura que cada peça compleixi les vostres especificacions:
① Inspecció dels materials entrants
Anàlisi espectromètrica (verificació de la composició química)
Prova de duresa (Rockwell / Vickers)
② Inspecció en procés
Inspecció amb màquina de mesura per coordenades (CMM)
SPC (control estadístic de processos) en temps real
Inspecció de la primera peça (FAI) per a cada nou comandament
③ Inspecció final i informes
Informe complet de dimensions amb dades de la CMM
Mesurador de rugositat superficial (verificat Ra 0,1–3,2 μm)
Certificació del material i conformitat amb RoHS/REACH disponibles
Preparat per començar el vostre projecte?
Envieu-nos el vostre fitxer CAD (STEP/IGES/PDF) i els vostres requisits — us respondrem amb:
✅ Pressupost gratuït en menys de 6 hores
✅ Anàlisi DFM i recomanació de materials
✅ Temps d’entrega de mostres i calendari de producció
imatge
banderola
títol
Alumini: 2024, 5052, 5083, 6061, 6061-T6, 6063, 6082, 7075 (lleugers, aptes per a anodització)
banderola
títol
Acero inoxidable: 303, 304, 316/316L, 17-4PH (resistents a la corrosió, d’ús mèdic)
Acer: 1215, 1045, 4140, SCM440 (d’alta resistència, tractables tèrmicament)
banderola
títol
Titani: TA1, TA2/GR2, TA4/GR5, TC4, TC16, TC18, TC21, TC22, TC26, TC118B etc.
banderola
títol
Llauna / Coure / Bronze: HPb63, HPb62, HPb61, HPb59, H59, H62, H63, H65, H68, H70, H80, H90, C110, C120, C220, C260, C280, C360, etc. (excel·lent conductivitat i maquinabilitat)
banderola
títol
Plàstics d'enginyeria :Acelal/POM/PA/Nailó/PC/PMMA/PP/PVC/PU/HDPE/PVDF/Acrílic/ABS/PTFE/PEEK, etc.
banderola
Tractaments de superfície
Protectiu: Anodització (tipus II/III), passivació, electroforesi, revestiment en pols, pintura
Funcional: Galvanoplàstia PVD, galvanoplàstia de zinc/níquel/crom/titani, electropoliment
Estètic: Sablat amb perles, escombrat, serigrafia, gravat/laser o gravat químic, estriat
imatge
Participació en fira comercial
imatge
ESPECIFICACIONS D’EMBALATGE I ENVIAMENT
imatge
banderola
títol
Component personalitzat d’alta precisió en acer inoxidable per a instruments de laboratori i arquitectura de dispositius mèdics. Nom: Julian Montgomery
Empresa: Proveïdor especialitzat en prototipatge mèdic i equips de laboratori
Regió: Califòrnia, EUA (comtat de San Diego)
Temps: juny de 2024. Problema fonamental del client: El client va patir una taxa de rebutjament del 15 % a causa de la rugositat superficial inconsistent i les micro-vores en les ranures interiors de les peces subministrades anteriorment pel seu proveïdor. Aquestes inconsistències interferien amb l’alineació precisa de les carcasses dels sensors en el seu equipament diagnòstic d’alta sensibilitat, provocant fallades crítiques durant la fase final de calibratge. La nostra solució: Vam implementar un protocol de neteja per ultrasons de múltiples etapes combinat amb un procés especialitzat de micro-desburrat mitjançant eines de politura personalitzades per garantir la coherència de l’angle R especificada en el disseny. A més, vam fer servir una aleació d’acer inoxidable d’alta qualitat específicament provada per a l’estabilitat estructural sota condicions tèrmiques fluctuants en entorns de laboratori, assegurant una deformació nul·la durant l’ús prolongat. Paràmetres del projecte: Tolerància: Controlada dins de ±0,008 mm. Acabat superficial: Ra 0,4 (politja especular en superfícies funcionals). Material: Acer inoxidable quirúrgic de gran qualitat 316L. Mida del lot: Execució inicial de 550 unitats per a la validació. Comentaris del client: «Per ser francs, érem escèptics després que els tres darrers proveïdors haguessin suspès la prova d’esforç. Però les vostres components van arribar amb una integritat superficial impecable. Vam muntar les primeres 500 unitats i l’alineació va ser perfecta: cap fallada única en l’etapa de calibratge dels sensors. Aquesta coherència és exactament el que l’equip d’I+D ha estat buscant.» Resultats posteriors: Quantitat reorder: 4.200 unitats per a la primera fase de producció. Valor total del contracte: 58.800,00 USD.
PREGUNTES FREQUENTS
Per què les meves peces mecanitzades per CNC solen arribar amb toleràncies inconsistents entre lots, i com puc eliminar aquest risc?
Les toleràncies incoherents provenen de 4 causes fonamentals: eines no calibrades (68 %), fixacions inestables, absència de CMM i manca de seguiment de la vida útil de les eines. Aplicarem el control de sis sigma: la revisió DFM detecta els riscos abans de la mecanització; la CMM s'utilitza en 3 punts de control amb informes per lots tèrmics; el canvi automàtic d'eines es realitza al 85 % del desgast; i es disposa de gràfics SPC en temps real. Coherència entre lots: 99,2 % per a ±0,005 mm en 2.847 execucions. Proporcionem l'inspecció inicial (FAI), un valor Cpk ≥1,67 i el certificat EN10204 3.1. El rebutjat disminueix del 8 % a menys de l'0,8 %; i els errors d'assemblatge es redueixen un 94 %.
Com puc verificar que el temps de lliurament indicat pel meu proveïdor és realista i no provocarà aturades de la línia de producció?
Els terminis d’entrega irrealistes provoquen el 73 % dels retards internacionals. Ofereixem una programació basada en dades: capacitat en temps real a través de 86 centres de fresat CNC; percentils P50/P90 basats en dades de tres anys — prototips en 3-5 dies, petites sèries en 7-10 dies, producció en 14-21 dies; alertes per a fites clau (arribada de materials, primera peça, 50 % de producció, enviament); lliurament puntual en el 97,3 % dels casos, verificat per un tercera part. Tenim en estoc 47 aliatges per evitar retards de 5 a 14 dies. En cas de dates no complertes: cobrim el 100 % del transport aeri. Això protegeix les existències JIT i elimina costos d’aturada de 12.000 $ a 50.000 $.
Com puc verificar que el temps de lliurament indicat pel meu proveïdor és realista i no provocarà aturades de la línia de producció?
Els terminis d’entrega irrealistes provoquen el 73 % dels retards internacionals. Ofereixem una programació basada en dades: capacitat en temps real a través de 86 centres de fresat CNC; percentils P50/P90 basats en dades de tres anys — prototips en 3-5 dies, petites sèries en 7-10 dies, producció en 14-21 dies; alertes per a fites clau (arribada de materials, primera peça, 50 % de producció, enviament); lliurament puntual en el 97,3 % dels casos, verificat per un tercera part. Tenim en estoc 47 aliatges per evitar retards de 5 a 14 dies. En cas de dates no complertes: cobrim el 100 % del transport aeri. Això protegeix les existències JIT i elimina costos d’aturada de 12.000 $ a 50.000 $.
Quins costos ocults he d’observar quan comparo pressupostos de mecanització per CNC, i com eviteu desbordaments pressupostaris?
Els costos ocults inflen el 62 % dels projectes entre un 25 i un 40 %. Utilitzem pressupostos totalment transparents i desglossats: materials, programació, temps de mecanitzat, eines, fixacions, tractaments de superfície i inspecció (inclosa), logística. L’anàlisi per a la fabricació (DFM) permet estalviar entre un 18 i un 32 % identificant toleràncies excessivament ajustades i operacions d’electroerosió innecessàries. Anàlisi de costos: per lots de 50 a 200 unitats, el cost per peça es redueix un 41 %. Cap sorpresa en la preparació, cap càrrec addicional per inspecció, cap ampliació de l’àmbit del projecte. Els clients estalvien entre un 25 i un 40 % en total respecte a alternatives amb pressupostos inicials més baixos. El valor real és el cost final per peça conforme.
Com eviteu la deformació i els defectes superficials en components mecanitzats d’alumini, titani i plàstic amb parets fines?
La deformació de parets fines afecta el 34 % de les feines d'alumini i el 41 % de les de titani. El nostre protocol de 4 passos: alliberament de tensions en múltiples passes amb tractament tèrmic; fixacions hidràuliques amb una precisió de ±0,001 mm en 8 punts; refrigeració a 80-100 bar per al titani, amb estabilitat tèrmica de ±2 °C; desburrat amb làser per a una rugositat Ra0,4. Plàstics: broques optimitzades que mantenen una tolerància de ±0,02 mm. Resultat: un índex d'aprobat del 99,2 % en cavitats de 0,5 mm de 6061-T6 per a telecomunicacions europees — els tres proveïdors anteriors havien fallat al 15 %.
Com puc assegurar-me que el material utilitzat és exactament el que he especificat, i no un substitut més barat que comprometi el rendiment de la peça?
La substitució de materials afecta el 19 % de les peces subcontratades. Aplicam una traçabilitat total: certificat EN10204 3.1 per a cada lot de fusió; espectròmetre amb una precisió de 0,01 % segons ASTM/GB; seguiment mitjançant codi de barres des de l'emmagatzematge fins a l'acabat; proves per part d'un tercer a petició; emmagatzematge segregat segons l'aliatge. Tenim en stock 47 tipus de materials: 304/316/17-4PH, 6061/7075, TC4, C360, PEEK, POM i niló. La documentació completa s'envia amb cada comanda per complir amb les normes ISO 9001, IATF 16949 i els requisits del sector mèdic. Risc zero de substitució.
Per què els pressupostos per a la mateixa peça mecanitzada per CNC varien entre 3* i 10* segons el proveïdor, i com puc identificar el valor real?
una variació del 300-1.000 % revela 6 lacunes: les màquines de 3 eixos no poden mantenir una tolerància de ±0,005 mm; l’absència d’una anàlisi de fabricabilitat (DFM) provoca una inflació del 30-50 % durant la producció; l’absència de mesura amb màquina de mesura per coordenades (CMM) comporta un rebuig del 8-12 %; l’ús de materials sense certificació redueix els costos un 20 %, però comporta riscs de fallada; les operacions dividides introdueixen errors en els punts de referència (datums); i hi ha despeses ocultes per a la preparació i la inspecció. Els nostres pressupostos inclouen màquines DMG Mori de 5 eixos, anàlisi de fabricabilitat (DFM), mesura amb CMM, certificats de material i logística: un únic preu transparent. Els clients estalvien un 25-40 % en total respecte als pressupostos més baixos. El valor real és el cost total per peça conforme.
Com gestiono les llacunes comunicatives i els malentesos tècnics quan adquireixo peces mecanitzades per CNC a proveïdors estrangers?
Les fallades de comunicació causen el 44 % dels defectes. Els nostres 4 protocols: enginyers especialitzats (més de 8 anys d'experiència, anglès fluent) en un termini de 2 hores; trucada prèvia a la producció en un termini de 24 hores per revisar les GD\&T i resoldre el 92 % dels problemes abans de l'execució de les operacions d'usinatge; models CAD 3D annotats per a l'aprovació de la primera peça; actualitzacions en temps real en 4 fases clau. L'anàlisi DFM detecta 15 problemes habituals, estalviant 3,2 cicles de revisió. Temps de resposta mitjà: 4,2 hores, disponible 24/7 en 3 zones horàries. Redueix la necessitat de retrabajo en un 89 % i escurça els terminis en un 22 %.

Sol·liciti un pressupost gratuït

El nostre representant es posarà en contacte amb vostè aviat.
Correu electrònic
Nom
Nom de l'empresa
Missatge
0/1000
Adjunt
Si us plau, carrega almenys un adjunt
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Producte relacionat

Sol·liciti un pressupost gratuït

El nostre representant es posarà en contacte amb vostè aviat.
Correu electrònic
Nom
Nom de l'empresa
Missatge
0/1000