Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd.

Všechny kategorie
Nerezové ocelové/díly z oceli

Domovská stránka/Produkty/CNC Frézní Obdoba/Díly z nerezové oceli/oceli

Služba vlastního CNC obrábění – přesné součásti z nerezové oceli frézováním, rychlé výrobní vzorky, kovové výrobní technologie s vysokou přesností

  • Úvod

Úvod

Hlavní výhody produktu
  • Zrychlete svou výrobu díky našim přesným součástkám vyrobeným podle ISO. Dodáváme díly s tolerancí ±0,005 mm pomocí pokročilých CNC technologií, čímž zajišťujeme dokonalé pasování pro vaše průmyslové projekty.
  • Dosáhněte vyšší přesnosti díky našim CNC součástkám, které jsou testovány pokročilými měřicími stroji CMM, aby byly splněny nulové požadavky na kvalitu.
  • Zvyšte svou efektivitu díky rychlým prototypovacím službám s dodací lhůtou 3 dny, které zkracují dobu uvedení výrobku na trh i celkové náklady na vývoj.
  • Spolupracujte s odborníkem certifikovaným podle ISO 9001, který poskytuje úplnou stopovatelnost materiálů a profesionální inženýrskou podporu pro složité návrhy.
  • Průchodná výroba malých sérií s garantovanou globální dodávkou DDP, aby vaše vyrobené kovové součástky dorazily přesně v dohodnutém termínu.
  • Výrobce přesných součástí z CNC obrábění
  • 20+ let let zkušeností s OEM/ODM, naše 6 000 m² velká výrobní jednotka certifikovaná podle normy ISO 9001:2015 zahrnuje Více než 40 CNC strojů (s 3, 4 a 5 osami), které dodávají 300,000+přesné součásti každý měsíc klientům po celém více než 30 zemích .
  • Od rychlého prototypování až po výrobu ve velkém množství nabízíme Komplexní CNC obrábění z jediného zdroje řešení – soustružení, frézování, elektroerozní obrábění, laserové řezání a další – s přesností až do ±0,005mm a drsností povrchu až do Ra 0,1.
  • ✓ Ověřený dodavatel ✓ Obchodní záruka ✓ Pravidelnost dodání: 99,5 %
Proces
Hlavní výhody kapacit
CNC točení
průměr 1 mm – 500 mm, švýcarské soustruhy pro mikro součásti
CNC frézování
3/4/5osé obrábění, maximální rozměr obrobku 2000 × 1500 × 800 mm
5-osé frézování
Složité geometrie, přesnost 0,005 mm
Drátové EDM
Kónusové úhly až 30°, povrchová drsnost Ra 0,4
Laserové řezání
Kovové plechy do tloušťky 25 mm
Tváření plechů
Ohýbání, tažení, razení (přesnost úhlu ±0,1°)
Injekční tvarení
stroje o nosnosti 50–800 tun, rychlé výrobní přípravky (7–15 dnů)
obrázek
Certifikát
banner
ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 45001:2018, IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, RoHS, CE atd.
Návštěva továrny
obrázek
banner

Proč nás zvolit
Rychlé prototypování
3–5 dnů pro CNC vzorky; 7–15 dnů pro vstřikovací formy
Nízké MOQ
Minimální objednávka: 1 kus pro CNC; 100 ks pro vstřikování
Rozšiřitelná výroba
Od 10 kusů do 1 000 000+ kusů měsíčně
Podpora při návrhu
Zdarma analýza DFM (Design for Manufacturability) do 24 hodin
Logistika
Doručení DDP/DU do EU, USA, Austrálie; sledování v reálném čase
Komunikace
Vyhrazený projektový manažer mluvící anglicky
obrázek
Úvod k podniku Inženýrská přesnost. Budování dlouhodobých partnerství. Výběr správného výrobního partnera je více než jen vyhledání továrny. Jde o nalezení týmu, který rozumí vašim inženýrským požadavkům, komunikuje jasně, dodává konzistentní kvalitu a pomáhá snižovat rizika spojená s nákupem po celou dobu životního cyklu vašeho výrobku. V Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd. spolupracujeme s výrobci originálních zařízení (OEM), vývojovými týmy produktů, inženýrskými týmy a průmyslovými nákupními odděleními po celém světě při výrobě vysoce přesných zakázkových komponent, které splňují náročné požadavky na výkon, kvalitu a dodací lhůty. Od rychlého výrobního prototypování až po sériovou výrobu nabízíme integrovaná výrobní řešení, která zrychlují vývoj zákaznických produktů a zároveň zajišťují plnou důvěru ve všechny dodané díly. Naše sídlo je v Šen-čenu – jednom z nejmodernějších výrobních center světa – kde kombinujeme přesné CNC obrábění, CNC soustružení, CNC frézování, obrábění na 5 os, výrobu z plechu, tlakové lití, lití do ztracené formy, vstřikování plastů a sekundární dokončovací operace do jediné koordinované výrobní platformy. Místo správy několika dodavatelů tak zákazníci využívají jediného inženýrského partnera, který je schopen podporovat složité víceprocesní projekty od návrhu až po výrobu. Naše inženýrská filozofie je jednoduchá: Každý výkres představuje produkt zákazníka, jeho reputaci a obchodní příležitost. Z tohoto důvodu začínáme každý projekt pochopením funkce součásti – nikoli pouze jejích rozměrů. Náš inženýrský tým posuzuje výrobní proveditelnost, identifikuje potenciální rizika výroby, doporučuje optimalizované materiály a výrobní postupy a poskytuje zpětnou vazbu k návrhu pro výrobu (DFM) ještě před zahájením výroby. Tento preventivní přístup pomáhá zákazníkům zkrátit vývojové cykly, zlepšit spolehlivost výrobků, snížit náklady na obrábění a vyhnout se nákladným přepracováním později ve výrobním procesu. Dnes vyrábíme precizní součásti pro zákazníky z oborů robotiky, průmyslu, lékařských zařízení, automobilového průmyslu, elektroniky, energetického vybavení, přesných přístrojů a dalších odvětví, kde jsou klíčové rozměrová přesnost, opakovatelnost a konzistence procesů. Ať už vyrábíme jeden prototyp nebo rozšiřujeme výrobu na vysoké objemy, každou zakázku řídíme stejnou inženýrskou disciplínou, stejnými standardy kvality a stejným procesem řízení projektů. Zákazníci nás volí nejen kvůli našim obráběcím schopnostem. Cení si také rychlou komunikaci, průhledné cenové nabídky, spolehlivé plánování dodávek, úplnou sledovatelnost výroby a tým, který aktivně přispívá ke snížení nejistot v dodavatelském řetězci. Každý projekt podporují specializovaní inženýři, kteří poskytují včasnou technickou komunikaci, aktualizace o průběhu výroby a praktická řešení během celého výrobního procesu – úspěšná výroba závisí stejně na spolupráci jako na přesnosti. Vzhledem k rostoucí složitosti globální výroby potřebují zakupující dodavatele, kteří přinášejí inženýrskou hodnotu, nikoli pouze provádějí výkresy. Průběžně investujeme do pokročilých výrobních technologií, systémů řízení kvality, optimalizace procesů a technické expertízy, abychom pomohli zákazníkům udržet si konkurenceschopnost na rychle se měnících trzích. Naším cílem není pouze vyrábět součásti, ale stát se rozšířením inženýrských a dodavatelských týmů našich zákazníků. Dnes nám více než 30 zemí světa důvěřuje společnost Shenzhen Perfect Precision pro výrobu dle vlastních CNC programů, precizní kovovou výrobu a integrovaná výrobní řešení, protože vědí, že každý projekt získá stejný závazek k přesnosti, konzistenci a odpovědnosti. Ať už potřebujete jeden prototyp, malosériovou výrobu nebo dlouhodobého výrobního partnera, zavazujeme se dodat přesnost, kterou lze změřit, kvalitu, které lze důvěřovat, a služby, na které se lze spolehnout. Nahrajte své 2D výkresy nebo 3D CAD soubory ještě dnes, a naši inženýři vám pomohou přeměnit vaše nápady na přesné součásti připravené k výrobě.
Přehled společnosti
obrázek
Výrobní postup
obrázek
obrázek
Přesnost a kontrola kvality
Tolerance: ±0,005 mm | Kvalita, kterou lze změřit
Náš trojúrovňový systém zajištění kvality zaručuje, že každá součást splňuje vaše specifikace:
① Kontrola dodaných materiálů
Analýza spektrometrem (ověření chemického složení)
Měření tvrdosti (Rockwell / Vickers)
② Kontrola během výroby
Kontrola pomocí CMM (kontrolní měřicí stroj)
Statistická regulace procesu v reálném čase (SPC)
Kontrola prvního vzorku (FAI) pro každou novou objednávku
③ Finální kontrola a vypracování zprávy
Kompletní rozměrová zpráva s údaji z měřicího stroje CMM
Měřič povrchové drsnosti (ověřený rozsah Ra 0,1–3,2 μm)
Dostupné certifikáty materiálů a soulad s nařízeními RoHS/REACH
Připraveni začít s vaším projektem?
Pošlete nám svůj CAD soubor (STEP/IGES/PDF) a požadavky – odpovíme včetně:
✅ Bezplatná cenová nabídka do 6 hodin
✅ Analýza DFM a doporučení materiálu
✅ Doba výroby vzorku a výrobní harmonogram
obrázek
banner
nadpis
Hliník: 2024, 5052, 5083, 6061, 6061-T6, 6063, 6082, 7075 (lehký, vhodný pro anodizaci)
banner
nadpis
Z nerezové oceli: 303, 304, 316/316L, 17-4PH (odolné proti korozi, lékařské kvality)
Ocel: 1215, 1045, 4140, SCM440 (vysoce pevné, tepelně zpracovatelné)
banner
nadpis
Titan: TA1, TA2/GR2, TA4/GR5, TC4, TC16, TC18, TC21, TC22, TC26, TC118B atd.
banner
nadpis
Mosaz / Měď / Bronz: HPb63, HPb62, HPb61, HPb59, H59, H62, H63, H65, H68, H70, H80, H90, C110, C120, C220, C260, C280, C360 atd. (vynikající vodivost a obráběnost)
banner
nadpis
Technické polymery :Acetal/POM/PA/Nylon/PC/PMMA/PP/PVC/PU/HDPE/PVDF/Akryl/ABS/PTFE/PEEK atd.
banner
Povrchové úpravy
Ochranné: Anodizace (typ II/III), pasivace, elektroforéza, práškové nátěry, natírání
Funkční: PVD pokovování, zinkování/niklování/chromování/titanování, elektropolování
Estetika: Pískování, kartáčování, tisk přes síť, laserové gravírování/rytí, rýhování
obrázek
Účast na veletrzích
obrázek
Balení a specifikace dodávky
obrázek
banner
nadpis
Vysoce přesná vyrobená nerezová součástka pro laboratorní přístroje a zařízení pro zdravotnictví – jméno: Julian Montgomery
Společnost: Specializovaný poskytovatel prototypových řešení pro zdravotnictví a laboratorní vybavení
Oblast: Kalifornie, USA (okres San Diego)
Čas: červen 2024 Základní problém zákazníka: Klient čelil odmítnutí 15 % dílů kvůli nekonzistentní drsnosti povrchu a mikroostřím hranám u vnitřních drážek dílů dodaných předchozím dodavatelem. Tyto nekonzistence narušovaly přesné zarovnání pouzder senzorů ve vysoce citlivém diagnostickém zařízení klienta, což způsobovalo kritické poruchy během finální kalibrační fáze. Naše řešení: Zavedli jsme vícestupňový ultrazvukový čisticí protokol v kombinaci se specializovaným procesem mikroodhrnování pomocí přizpůsobených leštících nástrojů, aby byla zajištěna konzistence poloměru R podle návrhu. Navíc jsme použili vysoce kvalitní nerezovou ocel třídy 316L, která byla speciálně testována na strukturální stabilitu za kolísajících teplotních podmínek v laboratorním prostředí, čímž je zaručena nulová deformace při dlouhodobém použití. Parametry projektu: Tolerance: Udržována v rozmezí ±0,008 mm. Kvalita povrchu: Ra 0,4 (zrcadlové leštění funkčních povrchů). Materiál: Vysoce kvalitní chirurgická nerezová ocel třídy 316L. Velikost šarže: Počáteční výroba 550 kusů pro ověření. Zpětná vazba zákazníka: „Uctivě řečeno, po neúspěchu posledních tří dodavatelů u zátěžového testu jsme byli skeptičtí. Vaše komponenty však dorazily s bezchybnou integritou povrchu. Prvních 500 kusů jsme zpracovali v montáži a zarovnání bylo dokonalé – žádná porucha v kalibrační fázi senzorů. Tato konzistence je přesně to, po čem naši výzkumní a vývojoví specialisté dlouhodobě usilují.“ Následné výsledky: Opakovaná objednávka: 4 200 kusů pro první výrobní fázi. Celková hodnota zakázky: 58 800,00 USD.
Často kladené otázky
Proč se moje součásti vyrobené na CNC strojích často dodávají s nekonzistentními tolerancemi mezi jednotlivými šaržemi a jak mohu tento riziko eliminovat?
Nekonzistence tolerancí vyplývá ze čtyř základních příčin: nekalibrované nástroje (68 %), nestabilní upínací zařízení, chybějící souřadnicový měřicí stroj (CMM) a sledování životnosti nástrojů. Využíváme řízení podle metodiky Six Sigma: revize pro návrh pro výrobu (DFM) identifikuje potenciální rizika ještě před obráběním; CMM provádí měření ve třech kontrolních bodech spolu s protokoly o tepelných šaržích; automatická výměna nástrojů při opotřebení 85 %; reálné SPC grafy. Konzistence šarží: 99,2 % pro toleranci ±0,005 mm při 2 847 provedených šaržích. Poskytujeme FAI, schopnost procesu (Cpk) ≥1,67 a certifikát EN10204 3.1. Podíl zmetku klesl z 8 % na méně než 0,8 %; poruchy při montáži se snížily o 94 %.
Jak mohu ověřit, že doba dodání uvedená dodavatelem je realistická a nebude způsobovat výpadky výrobní linky?
Nerealistické dodací lhůty způsobují 73 % zpoždění při dodávkách zahraničním zákazníkům. Nabízíme plánování podložené daty: reálný stav kapacity na 86 CNC centrech; pravděpodobné dodací lhůty (P50/P90) vycházející z tříletých dat – prototypy za 3–5 dní, malé série za 7–10 dní, sériová výroba za 14–21 dní; upozornění na klíčové milníky – dodání materiálu, první vzorek, 50 % dokončení, odeslání zboží; dodávky včas s úspěšností 97,3 %, ověřeno nezávislou třetí stranou. Uchováváme skladem 47 slitin, čímž eliminujeme zpoždění o 5–14 dní. V případě nesplnění dohodnutých termínů pokrýváme 100 % nákladů na leteckou dopravu. Chráníme JIT zásoby a eliminujeme náklady na výrobní prostoj ve výši 12 000–50 000 USD.
Jak mohu ověřit, že doba dodání uvedená dodavatelem je realistická a nebude způsobovat výpadky výrobní linky?
Nerealistické dodací lhůty způsobují 73 % zpoždění při dodávkách zahraničním zákazníkům. Nabízíme plánování podložené daty: reálný stav kapacity na 86 CNC centrech; pravděpodobné dodací lhůty (P50/P90) vycházející z tříletých dat – prototypy za 3–5 dní, malé série za 7–10 dní, sériová výroba za 14–21 dní; upozornění na klíčové milníky – dodání materiálu, první vzorek, 50 % dokončení, odeslání zboží; dodávky včas s úspěšností 97,3 %, ověřeno nezávislou třetí stranou. Uchováváme skladem 47 slitin, čímž eliminujeme zpoždění o 5–14 dní. V případě nesplnění dohodnutých termínů pokrýváme 100 % nákladů na leteckou dopravu. Chráníme JIT zásoby a eliminujeme náklady na výrobní prostoj ve výši 12 000–50 000 USD.
Na jaké skryté náklady si mám dávat pozor při porovnávání nabídek na CNC obrábění a jak zabráníte překročení rozpočtu?
Skryté náklady zvyšují náklady na 62 % projektů o 25–40 %. Používáme zcela průhledné podrobné cenové nabídky: materiál, programování, čas obrábění, nástroje, přípravky, povrchová úprava, kontrola (zahrnuta), logistika. Analýza návrhu pro výrobu (DFM) umožňuje úsporu 18–32 % tím, že odhaluje příliš přísné tolerance a zbytečné použití elektroerozního obrábění (EDM). Analýza nákladů: dávka 50–200 kusů snižuje náklady na kus o 41 %. Žádné překvapení ohledně nastavení strojů, žádné dodatečné poplatky za kontrolu, žádné rozšiřování rozsahu zakázky. Zákazníci ušetří celkem 25–40 % oproti alternativám s nízkou počáteční cenovou nabídkou. Skutečná hodnota je celková cena za každou vyhovující součástku.
Jak zabráníte deformacím a povrchovým vadám u tenkostěnných součástí z hliníku, titanu a plastů vyrobených CNC obráběním?
Deformace tenkostěnných dílů postihuje 34 % dílů z hliníku a 41 % dílů z titanu. Naše čtyřkrokový protokol: vícekrokové uvolňování napětí s tepelným zpracováním; hydraulické upínací zařízení s přesností ±0,001 mm na 8 bodech; chlazení tlakem 80–100 bar pro titan, tepelná stabilita ±2 °C; odstranění oček laserem pro povrchovou drsnost Ra0,4. Plasty: optimalizované vřetena zajišťují přesnost ±0,02 mm. Výsledek: úspěšnost 99,2 % u dutin z materiálu 6061-T6 o tloušťce stěny 0,5 mm pro evropské telekomunikační zařízení – tři předchozí dodavatelé selhali u 15 %.
Jak si mohu být jistý, že použitý materiál odpovídá přesně tomu, který jsem zadali, a není levnější náhradou, jež ohrozí funkčnost součásti?
Nahrazení materiálu postihuje 19 % outsourcovaných dílů. Zajistíme stopovatelnost na 100 %: certifikát EN10204 3.1 pro každou tavbu; spektrometr s přesností 0,01 % podle ASTM/GB; sledování čárovým kódem od skladového zásobníku až po dokončení; externí testování na vyžádání; oddělené skladování podle slitiny. Skladujeme 47 tříd materiálů: 304/316/17-4PH, 6061/7075, TC4, C360, PEEK, POM, Nylon. Kompletní dokumentace je součástí každé dodávky v souladu s normami ISO 9001, IATF 16949 a požadavky pro zdravotnické zařízení. Riziko nahrazení materiálu je nulové.
Proč se ceny za stejnou CNC součást u různých dodavatelů liší 3× až 10× a jak poznám skutečnou hodnotu?
rozdíl v cenách ve výši 300–1 000 % odhaluje 6 nedostatků: 3osé stroje nedokáží udržet přesnost ±0,005 mm; chybějící analýza návrhu pro výrobu (DFM) způsobuje během výroby inflaci nákladů o 30–50 %; absence měřicího stroje CMM vede ke ztrátě 8–12 % výrobků; neosvědčený materiál snižuje náklady o 20 %, ale hrozí selhání; rozdělení operací způsobuje chyby v referenčních bodech; skryté poplatky za nastavení a kontrolu. Naše cenové nabídky zahrnují 5osé CNC stroje DMG Mori, analýzu návrhu pro výrobu (DFM), měřicí stroj CMM, certifikáty materiálů a logistiku – jediná transparentní cena. Zákazníci tak ušetří celkově 25–40 % oproti nízkým cenovým nabídkám. Skutečná hodnota je celková cena za každou funkční součást.
Jak řeším komunikační mezery a technické nedorozumění při zakoupení CNC součástí od zahraničních dodavatelů?
Komunikační selhání způsobují 44 % vad. Naše čtyři protokoly: specializovaní inženýři (8+ let zkušeností, plynná angličtina) do 2 hodin; předvýrobní telefonát do 24 hodin s přezkumem geometrických a tolerančních specifikací (GD&T), který řeší 92 % problémů ještě před obráběním; anotované 3D CAD pro schválení prvního vzorku; aktuální informace v reálném čase ve čtyřech klíčových fázích. Analýza návrhu pro výrobu (DFM) identifikuje 15 běžných problémů a ušetří průměrně 3,2 revizní cykly. Průměrná doba odezvy činí 4,2 hodiny, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ve třech časových pásmech. Sníží přepracování o 89 % a zkrátí časové rozvrhy o 22 %.

Získejte bezplatnou nabídku

Náš zástupce vám brzy zavolá.
E-mail
Jméno a příjmení
Název společnosti
Zpráva
0/1000
Příloha
Nahrajte prosím alespoň jednu přílohu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Související produkt

Získejte bezplatnou nabídku

Náš zástupce vám brzy zavolá.
E-mail
Jméno a příjmení
Název společnosti
Zpráva
0/1000