Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd.

Alle categorieën
Roto Vrij Staal/Staal Delen

Startpagina/Producten/CNC Machineren/RVS/stalen onderdelen

Aangepaste CNC-bewerkingsdienst voor precisie-onderdelen van roestvrij staal, frezen, snelle prototyping, metaalbewerking met hoge toleranties

  • Inleiding

Inleiding

Producthoogtepunten
  • Versnel uw productie met onze ISO-gecertificeerde precisiecomponentenfabricage. Wij leveren onderdelen met een tolerantie van ±0,005 mm met behulp van geavanceerde CNC-technologie, wat een perfecte pasvorm garandeert voor uw industriële projecten.
  • Bereik superieure precisie met onze CNC-componenten, die worden getest met geavanceerde CMM-apparatuur om nul-defect kwaliteitsnormen te waarborgen.
  • Verhoog uw efficiëntie met snelle prototypingservices binnen 3 dagen, waardoor uw time-to-market en totale ontwikkelingskosten worden verminderd.
  • Werk samen met een ISO9001-expert die volledige materiaalspoorbaarheid en professionele technische ondersteuning biedt voor complexe ontwerpen.
  • Flexibele productie in kleine series met betrouwbare wereldwijde DDP-verzending, zodat uw aangepaste metalen onderdelen precies op tijd arriveren.
  • Fabrikant van Precisie CNC-Bewerkte Onderdelen
  • 20+ jaar van OEM/ODM-ervaring, onze 6.000 m² ISO 9001:2015-gecertificeerde fabriek omvat 40+ CNC-machines (3-/4-/5-assig), waarmee we maandelijks 300,000+nauwkeurige onderdelen leveren aan klanten wereldwijd 30+ landen .
  • Van snelle prototyping tot productie in grote volumes bieden wij Eén-stop CNC-bewerking oplossingen – draaien, frezen, EDM, lasersnijden en meer – met toleranties tot ± 0,005 mm en een oppervlakteruwheid tot Ra 0,1.
  • ✓ Geverifieerde leverancier ✓ Handelszekerheid ✓ Tijdige-leveringspercentage: 99,5%
Productieproces
Belangrijkste capaciteiten
CNC Draaien
ø1 mm – Ø500 mm, Zwitserse draaibanken voor micro-onderdelen
CNC Fрезеровка
3/4/5-assig, maximaal werkstuk 2000 × 1500 × 800 mm
5-as machineren
Complexe geometrieën, precisie van 0,005 mm
Draadvonken
Taperhoeken tot 30°, oppervlakteafwerking Ra 0,4
Laser snijden
Plaatstaal tot 25 mm dikte
Plaatbewerking
Buigen, draaien, stansen (hoeknauwkeurigheid van ±0,1°)
Injectiemolden
persmachines van 50 t tot 800 t; snelle matrijzenfabricage (7–15 dagen)
afbeelding
Certificaat
banner
ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 45001:2018, IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, RoHS, CE, enz.
Bezoek aan de fabriek
afbeelding
banner

Waarom kiezen voor ons
Snelle Prototyping
3–5 dagen voor CNC-proefstukken; 7–15 dagen voor spuitgietmatrijzen
Lage MOQ
Start vanaf 1 stuk voor CNC; 100 stuks voor spuitgieten
Schaalbare productie
Van 10 tot meer dan 1.000.000 stuks per maand
Ontwerpondersteuning
Gratis DFM-feedback (Design for Manufacturability) binnen 24 uur
Logistiek
DDP/DDU-verzending naar EU, VS, AU; real-time tracking
Communicatie
Toegewezen projectmanager die Engels spreekt
afbeelding
Bedrijfsintroductie Technische precisie. Duurzame partnerschappen opbouwen. De juiste productiepartner kiezen gaat verder dan het vinden van een fabriek. Het gaat om het vinden van een team dat uw technische eisen begrijpt, duidelijk communiceert, consistente kwaliteit levert en risico’s bij inkoop vermindert gedurende de gehele levenscyclus van uw product. Bij Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd. wij werken samen met OEM’s, productontwikkelaars, engineeringteams en industriële kopers wereldwijd om hoogprecieze op maat gemaakte onderdelen te produceren die voldoen aan strenge eisen op het gebied van prestaties, kwaliteit en levering. Van snelle prototyping tot massaproductie bieden wij geïntegreerde productieoplossingen waarmee klanten de productontwikkeling kunnen versnellen, terwijl ze volledig vertrouwen hebben in elk onderdeel dat zij ontvangen. Gevestigd in Shenzhen—een van ’s werelds meest geavanceerde productiecentra—combineren wij precisie-CNC-bewerking, CNC-draaien, CNC-frezen, 5-assige bewerking, plaatmetaalbewerking, spuitgieten, verlorenschuimgieten, kunststofspuitgieten en secundaire afwerking in één gecoördineerd productieplatform. In plaats van meerdere leveranciers te beheren, profiteren onze klanten van één technische partner die complexe projecten met meerdere bewerkingsstappen van concept tot productie kan ondersteunen. Onze technische filosofie is eenvoudig: Elke tekening vertegenwoordigt het product, de reputatie en de zakelijke kans van een klant. Om deze reden beginnen we elk project met het begrijpen van de functie van het onderdeel—niet alleen zijn afmetingen. Ons technische team beoordeelt de vervaardigbaarheid, identificeert mogelijke productierisico’s, geeft aanbevelingen voor geoptimaliseerde materialen en productieprocessen en verstrekt ‘Design for Manufacturability’-feedback (DFM) voordat de productie van start gaat. Deze proactieve aanpak helpt klanten de ontwikkelingscycli te verkorten, de betrouwbaarheid van producten te verbeteren, bewerkingskosten te verlagen en kostbare herontwerpen later in het productieproces te voorkomen. Vandaag produceren we precisie-onderdelen voor klanten in de robotica-, industriële-, medische-apparatuur-, automobiel-, elektronica-, energieapparatuur-, precisie-instrumenten- en andere sectoren waar dimensionele nauwkeurigheid, reproduceerbaarheid en procesconsistentie essentieel zijn. Of we nu één prototype produceren of overgaan op grootschalige fabricage: op elke order passen we dezelfde technische discipline, kwaliteitsnormen en projectmanagementprocessen toe. Klanten kiezen ons niet alleen vanwege onze bewerkingscapaciteit. Ze waarderen ook onze snelle communicatie, transparante offertes, betrouwbare planning, volledige productietraceerbaarheid en een team dat actief werkt aan het verminderen van onzekerheid in de toeleveringsketen. Elk project wordt ondersteund door toegewezen ingenieurs die tijdig technische informatie verstrekken, updates over de productie geven en praktische oplossingen bieden gedurende het gehele productieproces—want succesvolle fabricage is evenzeer gebaseerd op samenwerking als op precisie. Naarmate wereldwijde fabricage steeds complexer wordt, hebben inkopers leveranciers nodig die technische waarde toevoegen in plaats van simpelweg tekeningen uit te voeren. Wij investeren continu in geavanceerde fabricagetechnologieën, kwaliteitsmanagementsystemen, procesoptimalisatie en technische expertise om klanten concurrerend te houden op snel veranderende markten. Ons doel is niet alleen onderdelen te fabriceren, maar een uitbreiding te worden van de technische en toeleveringsketenteams van onze klanten. Vandaag vertrouwen klanten uit meer dan 30 landen op Shenzhen Perfect Precision voor maatwerk CNC-bewerking, precisie-metaalbewerking en geïntegreerde fabricageoplossingen, omdat ze weten dat elk project dezelfde toewijding krijgt aan precisie, consistentie en verantwoordelijkheid. Of u nu één prototype nodig hebt, een kleine productieomvang of een langetermijnpartner voor fabricage: wij staan in voor precisie die u kunt meten, kwaliteit waarop u kunt vertrouwen en service waarop u kunt rekenen. Upload uw 2D-tekeningen of 3D-CAD-bestanden vandaag nog, en laat ons engineeringteam u helpen om uw ideeën om te zetten in productieklaar precisie-onderdelen.
Overzicht van het bedrijf
afbeelding
Productieworkflow
afbeelding
afbeelding
Precisie & Kwaliteitscontrole
Tolerantie: ±0,005 mm | Kwaliteit die u kunt meten
Ons kwaliteitsborgingsysteem met drie niveaus garandeert dat elk onderdeel aan uw specificaties voldoet:
① Inkomende grondstofinspectie
Spectrometeranalyse (verificatie van chemische samenstelling)
Hardheidstesten (Rockwell / Vickers)
② Tussentijdse inspectie
CMM-inspectie (Coordinate Measuring Machine)
Realtime SPC (Statistische Procescontrole)
Eerste-artikelinspectie (FAI) voor elke nieuwe bestelling
③ Eindinspectie en rapportage
Volledig dimensioneel rapport met CMM-gegevens
Oppervlakteruwheidstester (Ra 0,1–3,2 μm geverifieerd)
Materiaalcertificering en RoHS/REACH-conformiteit beschikbaar
Klaar om uw project te starten?
Stuur ons uw CAD-bestand (STEP/IGES/PDF) en eisen — wij reageren met:
✅ Gratis offerte binnen 6 uur
✅ DFM-analyse en materiaalaanbeveling
✅ Monsterlevertijd en productieschema
afbeelding
banner
标题
Aluminium: 2024, 5052, 5083, 6061, 6061-T6, 6063, 6082, 7075 (lichtgewicht, geschikt voor anodiseren)
banner
标题
Van roestvrij staal: 303, 304, 316/316L, 17-4PH (corrosiebestendig, medisch kwaliteit)
Staal: 1215, 1045, 4140, SCM440 (hoogsterkte, thermisch behandelbaar)
banner
标题
Titanium: TA1, TA2/GR2, TA4/GR5, TC4, TC16, TC18, TC21, TC22, TC26, TC118B enz.
banner
标题
Messing / Koper / Brons: HPb63, HPb62, HPb61, HPb59, H59, H62, H63, H65, H68, H70, H80, H90, C110, C120, C220, C260, C280, C360, enz. (uitstekende geleidbaarheid en bewerkbaarheid)
banner
标题
Technische kunststoffen :Acetaal/POM/PA/Nylon/PC/PMMA/PP/PVC/PU/HDPE/PVDF/Acryl/ABS/PTFE/PEEK enz.
banner
Oppervlaktebehandelingen
Beschermend: Anodiseren (type II/III), passiveren, elektroforese, poedercoating, schilderen
Functioneel: PVD-bekleding, verzinken/vernikkelen/verchromen/vertitaneren, elektropolijsten
Esthetiek: Korrelstralen, borstelen, zeefdrukken, lasergraveren/etsen, geribbeld maken
afbeelding
Deelname aan beurzen
afbeelding
Verpakking en verzendspecificaties
afbeelding
banner
标题
Aangepast hoogprecisie roestvrijstalen onderdeel voor laboratoriuminstrumentatie en medische apparaatarchitectuur Naam: Julian Montgomery
Bedrijf: Gespecialiseerde medische prototyping- en laboratoriumapparatuurleverancier
Regio: Californië, VS (San Diego County)
Tijd: juni 2024 Kernprobleem van de klant: De klant kreeg een afkeurpercentage van 15 % door ongelijkmatige oppervlakteruwheid en micro-burrs in de interne groeven van onderdelen van hun vorige leverancier. Deze ongelijkheden verstoorden de nauwkeurige uitlijning van sensorgestellen in hun zeer gevoelige diagnostische apparatuur, wat leidde tot kritieke storingen tijdens de eindcalibratiefase. Onze oplossing: Wij implementeerden een meertraps-ultrasoonreinigingsprotocol in combinatie met een gespecialiseerd micro-ontbramingproces met behulp van aangepaste polijstgereedschappen om de R-hoekconsistentie zoals weergegeven in het ontwerp te garanderen. Bovendien gebruikten wij een hoogwaardige roestvrijstalen legering (316L) die specifiek was getest op structurele stabiliteit bij wisselende thermische omstandigheden in laboratoriumomgevingen, waardoor volledige vervormingsvrijheid tijdens langdurig gebruik werd gewaarborgd. Projectparameters: Tolerantie: Gecontroleerd binnen ±0,008 mm. Oppervlakteafwerking: Ra 0,4 (spiegelpolijst op functionele oppervlakken). Materiaal: Hoogwaardig 316L chirurgisch roestvrij staal. Partijgrootte: Eerste testproductie van 550 stuks voor validatie. Feedback van de klant: "Eerlijk gezegd waren we sceptisch na het falen van de laatste drie leveranciers bij de belastingstest. Maar uw onderdelen arriveerden met een onberispelijke oppervlakte-integriteit. We monteerden de eerste 500 stuks en de uitlijning was perfect—geen enkele storing tijdens de sensocalibratiefase. Deze consistentie is precies wat ons O&O-team al jaren probeert te realiseren." Vervolgresultaten: Herbestelde hoeveelheid: 4.200 stuks voor de eerste productiefase. Totale contractwaarde: USD 58.800,00.
Veelgestelde vragen
Waarom komen mijn CNC-gefrezen onderdelen vaak met ongelijke toleranties tussen batches aan, en hoe kan ik dit risico elimineren?
Inconsistente toleranties zijn het gevolg van 4 oorzaken: niet-gecalibreerde gereedschappen (68%), onstabiele opspanmiddelen, ontbrekende CMM, geen tool-life-tracking. Wij passen six-sigma-controle toe: DFM-beoordeling signaleert risico’s vóór de bewerking; CMM-meting op 3 controlepunten met warmte-lotrapporten; automatische gereedschapsvervanging bij 85% slijtage; real-time SPC-grafieken. Batchconsistentie: 99,2% voor ±0,005 mm over 2.847 runs. Wij leveren FAI, Cpk ≥1,67 en EN10204 3.1. Afval daalt van 8% naar minder dan 0,8%; montagefouten nemen met 94% af.
Hoe kan ik verifiëren dat de door mijn leverancier opgegeven levertijd realistisch is en geen stilstand van mijn productielijn veroorzaakt?
Onrealistische levertijden zijn de oorzaak van 73% van de vertragingen bij internationale leveringen. Wij bieden planning op basis van gegevens: real-time capaciteit over 86 CNC-centra; P50/P90 gebaseerd op gegevens van de afgelopen drie jaar — prototypes binnen 3–5 dagen, kleine series binnen 7–10 dagen, productie binnen 14–21 dagen; meldingen bij mijlpalen zoals materiaalontvangst, eerste artikel, 50%-voltooiing en verzending; 97,3% levering op tijd, geverifieerd door een onafhankelijke derde partij. Wij hebben 47 legeringen op voorraad om vertragingen van 5–14 dagen te voorkomen. Bij gemiste termijnen: 100% luchtvracht wordt gedekt. Hierdoor wordt uw just-in-time-voorraad beschermd en worden stilstandskosten van $12.000–$50.000 voorkomen.
Hoe kan ik verifiëren dat de door mijn leverancier opgegeven levertijd realistisch is en geen stilstand van mijn productielijn veroorzaakt?
Onrealistische levertijden zijn de oorzaak van 73% van de vertragingen bij internationale leveringen. Wij bieden planning op basis van gegevens: real-time capaciteit over 86 CNC-centra; P50/P90 gebaseerd op gegevens van de afgelopen drie jaar — prototypes binnen 3–5 dagen, kleine series binnen 7–10 dagen, productie binnen 14–21 dagen; meldingen bij mijlpalen zoals materiaalontvangst, eerste artikel, 50%-voltooiing en verzending; 97,3% levering op tijd, geverifieerd door een onafhankelijke derde partij. Wij hebben 47 legeringen op voorraad om vertragingen van 5–14 dagen te voorkomen. Bij gemiste termijnen: 100% luchtvracht wordt gedekt. Hierdoor wordt uw just-in-time-voorraad beschermd en worden stilstandskosten van $12.000–$50.000 voorkomen.
Op welke verborgen kosten moet ik letten bij het vergelijken van offertes voor CNC-bewerking, en hoe voorkomt u budgetoverschrijdingen?
Verborgen kosten doen 62% van de projecten stijgen met 25-40%. Wij gebruiken volledig transparante, gedetailleerde offertes: materiaal, programmering, bewerkingstijd, gereedschappen, spanmiddelen, oppervlaktebehandeling, inspectie (inbegrepen) en logistiek. DFM bespaart 18-32% door te strakke toleranties en onnodige EDM-bewerkingen te identificeren. Kostenanalyse: bij een batch van 50-200 daalt de stukprijs met 41%. Geen verrassingen bij de inrichting, geen extra kosten voor inspectie, geen scope creep. Klanten besparen in totaal 25-40% ten opzichte van goedkope alternatieven met lage offerteprijzen. De werkelijke waarde is de eindprijs per conformerend onderdeel.
Hoe voorkomt u vervorming en oppervlaktegebreken bij dunwandige aluminium-, titanium- en kunststofonderdelen die zijn bewerkt met CNC?
Dunwandige vervorming treft 34% van de aluminium- en 41% van de titaniumonderdelen. Ons vierstapsprotocol: meervoudige spanningsverlichting met warmtebehandeling; hydraulische spanmiddelen met een nauwkeurigheid van ±0,001 mm op 8 punten; koeling onder 80–100 bar voor titanium, thermische stabiliteit ±2 °C; laserontbraming voor Ra0,4. Kunststoffen: geoptimaliseerde spindels behouden een tolerantie van ±0,02 mm. Resultaat: 99,2% goedkeuring bij 0,5 mm dikke 6061-T6-matrijzen voor Europese telecomtoepassingen – drie vorige leveranciers mislukten bij 15%.
Hoe kan ik er zeker van zijn dat het gebruikte materiaal precies overeenkomt met wat ik heb gespecificeerd, en niet een goedkoper alternatief is dat de prestaties van het onderdeel in gevaar brengt?
Materiaalsubstitutie treft 19% van de uitbestelde onderdelen. Wij garanderen 100% traceerbaarheid: EN10204 3.1-certificaat voor elke warmtepartij; spectroscopisch analyseinstrument met een nauwkeurigheid van 0,01% volgens ASTM/GB-normen; barcodevolgsysteem vanaf voorraad tot eindbewerking; externe testen op verzoek; gescheiden opslag per legering. Wij hebben 47 legeringssoorten op voorraad: 304/316/17-4PH, 6061/7075, TC4, C360, PEEK, POM, Nylon. Volledige documentatie wordt bij elke bestelling meegeleverd conform ISO 9001, IATF 16949 en medische normen. Geen risico op materiaalsubstitutie.
Waarom verschillen offertes voor hetzelfde CNC-onderdeel 3× tot 10× tussen leveranciers, en hoe identificeer ik de werkelijke waarde?
een variatie van 300–1.000% onthult 6 tekortkomingen: 3-assige machines kunnen geen tolerantie van ±0,005 mm aanhouden; ontbrekende DFM leidt tot een prijsstijging van 30–50% tijdens de productie; afwezigheid van CMM-resulteert in 8–12% afval; niet-gecertificeerd materiaal bespaart 20%, maar brengt falrisico’s met zich mee; gesplitste bewerkingen veroorzaken referentiepuntenfouten; verborgen kosten voor instellen en inspectie. Onze offertes omvatten DMG Mori 5-assige machines, DFM, CMM, materiaalcertificaten en logistiek—één transparante prijs. Klanten besparen 25–40% totaal ten opzichte van lage offertes. De werkelijke waarde is de eindprijs per conform onderdeel.
Hoe beheer ik communicatiekloven en technische misverstanden bij het inkopen van CNC-onderdelen bij buitenlandse leveranciers?
Communicatieproblemen veroorzaken 44% van de gebreken. Onze 4 protocollen: toegewezen engineers (8+ jaar ervaring, vloeiend Engels) binnen 2 uur; voorproductiegesprek binnen 24 uur waarbij GD\&T wordt besproken en 92% van de problemen wordt opgelost voordat er wordt gefreesd; geannoteerde 3D-CAD voor goedkeuring van het eerste monster; real-time updates op 4 mijlpalen. DFM detecteert 15 veelvoorkomende problemen, waardoor 3,2 herzieningscycli worden bespaard. Reactietijd: gemiddeld 4,2 uur, 24/7 in 3 tijdzones. Vermindert nabetaling met 89% en verkort de doorlooptijden met 22%.

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt binnenkort contact met u op.
E-mail
Naam
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000
Bijlage
Upload minstens één bijlage
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Gerelateerd product

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt binnenkort contact met u op.
E-mail
Naam
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000