Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd.

Alle kategorier
Rostfritt stål/Stål-deler

Hjemmeside/Produkter/CNC-Fremstilling/Rostfritt Stål/Stål-deler

Tilpasset CNC-maskineringstjeneste: Nøyaktige komponenter i rustfritt stål ved fræsing, rask prototyping og metallprodusert med høy toleranse

  • Introduksjon

Introduksjon

Produktfremhevinger
  • Akselerer produksjonen din med vår ISO-sertifiserte presisjonskomponentfabrikasjon. Vi leverer deler med en toleranse på ±0,005 mm ved hjelp av avansert CNC-teknologi, noe som sikrer perfekt passform for dine industrielle prosjekter.
  • Oppnå overlegen presisjon med våre CNC-komponenter, som testes av avanserte CMM-utstyr for å sikre null-defekt-kvalitetsstandarder.
  • Øk effektiviteten din med rask prototyping i løpet av tre dager, noe som reduserer tid til markedet og totale utviklingskostnader.
  • Samarbeid med en ISO 9001-eksperter som tilbyr full sporbarehet av materialer og profesjonell ingeniørstøtte for komplekse design.
  • Fleksibel liten-serieproduksjon med pålitelig global DDP-frakt for å sikre at dine tilpassede metallkomponenter ankommer nøyaktig i tide.
  • Produsent av presisjons-CNC-maskindeler
  • 20+ år med OEM/ODM-erfaring, vår 6 000 m² ISO 9001:2015-sertifiserte anlegg omfatter Over 40 CNC-maskiner (3-/4-/5-akse), og leverer 300,000+nøyaktige deler hver måned til kunder over hele verden 30+ land .
  • Fra rask prototyping til produksjon i store mengder tilbyr vi Enkeltstående CNC-bearbeidingsløsninger — dreining, fresing, EDM, laserskjæring og mer — med toleranser ned til ±0.005mm og overflategrovheter så fine som Ra 0,1.
  • ✓ Verifisert leverandør ✓ Handelsikring ✓ Levering innen tiden: 99,5 %
Prosess
Hovedkompetanser
CNC Snurring
ø1 mm–Ø500 mm, sveitsiske dreiebanker for mikrodelar
Cnc-fræsing
3/4/5-akse, maksimalt arbeidsstykke 2000 × 1500 × 800 mm
5-akse bearbeiding
Komplekse geometrier, presisjon på 0,005 mm
Tråd EDM
Tapervinkler opp til 30°, overflatefinish Ra 0.4
Laser kutting
Platemetall opp til 25 mm tykkelse
Forming av metallplater
Bøyning, spinning og stansing (vinkelpresisjon ±0.1°)
Injeksjonsforming
maskiner fra 50 T til 800 T, rask moldetilvirkning (7–15 dager)
bilde
Sertifikat
banner
ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 45001:2018, IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, RoHS, CE osv.
Fabriksbesøk
bilde
banner

Hvorfor velge oss
Rask prototyping
3–5 dager for CNC-prøver; 7–15 dager for injeksjonsmolder
Lav MOQ
Start fra 1 stk for CNC; 100 stk for injeksjonsformning
Skalabel produksjon
Fra 10 stk til over 1 000 000 stk per måned
Designstøtte
Gratis DFM-tilbakemelding (Design for Manufacturability) innen 24 timer
Logistikk
DDP/DDU-frakt til EU, USA og AU; sanntidssporing
Kommunikasjon
Dedikert prosjektleder som snakker engelsk
bilde
Selskapsintroduksjon Ingeniørnøyaktighet. Bygging av langsiktige partnerskap. Å velge den rette produsentpartnern handler om mer enn å finne en fabrikk. Det handler om å finne et team som forstår dine ingeniørkrav, kommuniserer tydelig, leverer konsekvent kvalitet og hjelper deg med å redusere innkjøpsrisiko gjennom hele produktlivssyklusen. Hos Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd. vi samarbeider med OEM-er, produktutviklere, ingeniørteam og industrielle kjøpere over hele verden for å produsere høypresisjons tilpassede komponenter som oppfyller strenge krav til ytelse, kvalitet og levering. Fra rask prototyping til masseproduksjon tilbyr vi integrerte fremstillingsløsninger som hjelper kundene våre med å akselerere produktutviklingen, samtidig som de beholder full tillit til hver enkelt komponent de mottar. Med hovedkontor i Shenzhen – ett av verdens mest avanserte produksjonssentre – kombinerer vi presisjons-CNC-maskinering, CNC-sveising, CNC-frasing, 5-akse maskinering, platemetallbearbeiding, die-casting, investeringsstøping, plastinjeksjonsmolding og sekundær overflatebehandling i én samordnet produksjonsplattform. I stedet for å håndtere flere leverandører får kundene våre fordelen av én ingeniørpartner som kan støtte komplekse flerprosessprosjekter fra idé til produksjon. Vår ingeniørfilosofi er enkel: Hvert tegning representerer et kundes produkt, rykte og forretningsmulighet. Av denne grunnen starter vi hvert prosjekt med å forstå funksjonen til komponenten – ikke bare dens mål. Vårt ingeniørteam vurderer fremstillingsevne, identifiserer potensielle produksjonsrisikoer, anbefaler optimaliserte materialer og fremstillingsprosesser og gir tilbakemelding om «Design for Manufacturability» (DFM) før produksjonen begynner. Denne proaktive tilnærmingen hjelper kunder med å forkorte utviklingsperioder, forbedre produktets pålitelighet, redusere maskinbearbeidingskostnader og unngå kostbare omdesign i senere faser av produksjonen. I dag fremstiller vi presisjonskomponenter til kunder innen robotikk, industri, medisinske apparater, bilindustri, elektronikk, energiutstyr, presisjonsinstrumenter og andre bransjer der dimensjonell nøyaktighet, gjentakelighet og prosesskonsistens er avgjørende. Uansett om vi produserer en enkelt prototype eller skalerer opp til storseriefremstilling, anvender vi samme ingeniørdiskiplin, kvalitetsstandarder og prosjektstyringsprosess for hver ordre. Kunder velger oss ikke bare for vår maskinbearbeidingskapasitet. De setter pris på responsiv kommunikasjon, transparente tilbud, pålitelig planlegging, full sporbarehet gjennom hele produksjonen og et team som aktivt arbeider for å redusere usikkerhet i forsyningskjeden. Hvert prosjekt støttes av dedikerte ingeniører som gir rask teknisk kommunikasjon, oppdateringer om fremstillingen og praktiske løsninger gjennom hele produksjonsprosessen – fordi vellykket fremstilling avhenger like mye av samarbeid som av presisjon. Ettersom global fremstilling blir stadig mer kompleks, trenger kjøpere leverandører som bidrar med ingeniørmessig verdi, ikke bare utfører tegninger. Vi investerer kontinuerlig i avanserte fremstillings-teknologier, kvalitetsstyringssystemer, prosessoptimering og teknisk ekspertise for å hjelpe kunder med å forbli konkurransedyktige i raskt endrende markeder. Vårt mål er ikke bare å fremstille deler, men å bli en utvidelse av våre kunders ingeniør- og forsyningskjedeteam. I dag stoler kunder fra over 30 land på Shenzhen Perfect Precision for tilpasset CNC-maskinbearbeiding, presisjonsmetallformning og integrerte fremstillingsløsninger – fordi de vet at hvert prosjekt får samme innsats for presisjon, konsekvens og ansvar. Uansett om du trenger én prototype, liten seriefremstilling eller en langsiktig fremstillingspartner, er vi forpliktet til å levere presisjon du kan måle, kvalitet du kan stole på og service du kan regne med. Last opp dine 2D-tegninger eller 3D-CAD-filer i dag, og la vårt ingeniørteam hjelpe deg med å gjøre ideene dine til nøyaktige komponenter klare for produksjon.
Oversikt over selskapet
bilde
Produksjonsarbeidsflyt
bilde
bilde
Presisjon og kvalitetskontroll
Toleranse: ±0,005 mm | Kvalitet du kan måle
Vårt tredelt kvalitetssikringssystem sikrer at hver del oppfyller spesifikasjonene dine:
① Innkjøpskontroll av materialer
Spektrometeranalyse (verifisering av kjemisk sammensetning)
Hardhetstesting (Rockwell / Vickers)
② Underveisinspeksjon
CMM (koordinatmålemaskin)-inspeksjon
Ekte-tid SPC (statistisk prosesskontroll)
Førsteartikkelinspeksjon (FAI) for hver ny ordre
③ Endelig inspeksjon og rapportering
Fullstendig dimensjonsrapport med CMM-data
Overflategrovhetsmåler (Ra 0,1–3,2 μm verifisert)
Materielsertifikat og RoHS/REACH-konformitet tilgjengelig
Klar for å starte prosjektet ditt?
Send oss din CAD-fil (STEP/IGES/PDF) og krav — vi svarer med:
✅ Gratis tilbud innen 6 timer
✅ DFM-analyse og materialeanbefaling
✅ Leveringstid for prøver og produksjonsplan
bilde
banner
tittel
Aluminium: 2024, 5052, 5083, 6061, 6061-T6, 6063, 6082, 7075 (lettvekt, klar for anodisering)
banner
tittel
Edelstål: 303, 304, 316/316L, 17-4PH (korrosjonsbestandige, medisinske kvaliteter)
Stål: 1215, 1045, 4140, SCM440 (høy styrke, varmebehandlingsbare)
banner
tittel
Titan: TA1, TA2/GR2, TA4/GR5, TC4, TC16, TC18, TC21, TC22, TC26, TC118B etc.
banner
tittel
Messing / kobber / bronse: HPb63, HPb62, HPb61, HPb59, H59, H62, H63, H65, H68, H70, H80, H90, C110, C120, C220, C260, C280, C360 osv. (utmerket ledningsevne og bearbeidlingsbarhet)
banner
tittel
Tekniske plastmasser :Acetal/POM/PA/Nylon/PC/PMMA/PP/PVC/PU/HDPE/PVDF/Akrlyl/ABS/PTFE/PEEK osv.
banner
Overflatebehandling
Beskyttende: Anodisering (type II/III), passivering, elektroforese, pulverlakkering, maling
Funksjonelt: PVD-belægning, sink-/nikkel-/krom-/titanbelægning, elektropolering
Estetikk: Kulstråling, børsting, silkskrimmering, lasergravering/etsing, rullering
bilde
Deltakelse på messer
bilde
Pakking og fraktkrav
bilde
banner
tittel
Tilpasset høy-presisjons komponent i rustfritt stål for laboratorieinstrumentering og medisinsk utstyrsarkitektur. Navn: Julian Montgomery
Selskap: Spesialisert medisinsk prototyping og leverandør av laboratorieutstyr
Region: California, USA (San Diego County)
Tid: Juni 2024. Hovedkundeproblem: Klienten opplevde en avvisningsrate på 15 % på grunn av uregelmessig overflategrovhetsnivå og mikrospor i de indre rillene på delene fra tidligere leverandør. Disse uregelmessighetene forstyrret den nøyaktige justeringen av sensorkapsler i deres høysensitive diagnostisk utstyr, noe som førte til kritiske feil under den endelige kalibreringsfasen. Vår løsning: Vi implementerte et flertrinns ultralydrengjøringsprotokoll kombinert med en spesialisert mikroavfellingprosess ved hjelp av tilpassede poleringsverktøy for å sikre konsekvent R-vinkel i henhold til designet. Videre brukte vi en høykvalitets rustfritt stål-legering av type 316L, spesielt testet for strukturell stabilitet under varierende termiske forhold i laboratoriemiljøer, slik at deformasjon ble unngått helt under langvarig bruk. Prosjektparametre: Toleranse: Kontrollert innen ±0,008 mm. Overflatefinish: Ra 0,4 (speilpolering på funksjonelle overflater). Materiale: Høykvalitets kirurgisk rustfritt stål 316L. Partistørrelse: Første serie på 550 enheter for validering. Kundetilbakemelding: «Å være ærlig, var vi skeptiske etter at de tre siste leverandørene ikke besto belastningstesten. Men deres komponenter ankom med imponerende overflateintegritet. Vi monterte de første 500 enhetene, og justeringen var feilfri – ingen enkelt feil ved sensorkalibreringsfasen. Denne konsekvensen er akkurat det vårt FoU-team har jobbet for å oppnå.» Etterfølgende resultater: Nybestillingsmengde: 4 200 enheter for første produksjonsfase. Totalt kontraktverdi: 58 800,00 USD.
Ofte stilte spørsmål
Hvorfor ankommer mine CNC-fremstilte deler ofte med ulike toleranser mellom serier, og hvordan kan jeg eliminere denne risikoen?
Ulike toleranser skyldes fire grunnårsaker: ukalibrerte verktøy (68 %), ustabile fester, manglende koordinatmålemaskin (CMM) og ingen sporing av verktøybruk. Vi implementerer 6-sigma-kontroll: DFM-gjennomgang på forhånd identifiserer risiko før fresing; CMM på tre kontrollpunkter med varmebatchrapporter; automatisk verktøybytte ved 85 % slitasje; samt sanntids-SPC-diagrammer. Batchkonsistens: 99,2 % for ±0,005 mm over 2 847 kjøringer. Vi leverer FAI, Cpk ≥1,67 og EN10204 3.1. Avfall reduseres fra 8 % til under 0,8 %; monteringsfeil reduseres med 94 %.
Hvordan kan jeg verifisere at leverandørens oppgitte gjennomføringstid er realistisk og ikke vil føre til nedlegging av produksjonslinjen?
Urealistiske levertider forårsaker 73 % av forsinkelser utenlands. Vi tilbyr datadrevet planlegging: sanntidskapasitet på tvers av 86 CNC-sentre; P50/P90 basert på tre års data – prototyper på 3–5 dager, små serier på 7–10 dager, produksjon på 14–21 dager; milepælvarsler ved materialeinnkjøp, første artikkel, 50 % ferdigstilling og forsendelse; 97,3 % levering innen tiden, verifisert av uavhengig tredjepart. Vi lagrer 47 legeringer for å unngå forsinkelser på 5–14 dager. Ved manglende leveringsdatoer dekkes 100 % luftfrakt. Beskytter JIT-lagerbeholdning og eliminerer stoppkostnader på 12 000–50 000 USD.
Hvordan kan jeg verifisere at leverandørens oppgitte gjennomføringstid er realistisk og ikke vil føre til nedlegging av produksjonslinjen?
Urealistiske levertider forårsaker 73 % av forsinkelser utenlands. Vi tilbyr datadrevet planlegging: sanntidskapasitet på tvers av 86 CNC-sentre; P50/P90 basert på tre års data – prototyper på 3–5 dager, små serier på 7–10 dager, produksjon på 14–21 dager; milepælvarsler ved materialeinnkjøp, første artikkel, 50 % ferdigstilling og forsendelse; 97,3 % levering innen tiden, verifisert av uavhengig tredjepart. Vi lagrer 47 legeringer for å unngå forsinkelser på 5–14 dager. Ved manglende leveringsdatoer dekkes 100 % luftfrakt. Beskytter JIT-lagerbeholdning og eliminerer stoppkostnader på 12 000–50 000 USD.
Hvilke skjulte kostnader bør jeg være oppmerksom på når jeg sammenligner tilbud på CNC-fremstilling, og hvordan unngår dere budsjettoverskridelser?
Skjulte kostnader øker 62 % av prosjektene med 25–40 %. Vi bruker 100 % transparent, detaljert prisoppgivelse: materiale, programmering, maskineringstid, verktøy, fester, overflatebehandling og inspeksjon (inkludert), samt logistikk. DFM-reduserer kostnadene med 18–32 % ved å identifisere unødvendig stramme toleranser og unødvendig EDM. Kostnadsanalyse: En serie på 50–200 deler reduserer stykkprisen med 41 %. Ingen uventede oppsettavgifter, ingen ekstra inspeksjonskostnader og ingen utvidelse av prosjektomfang. Kundene sparer totalt 25–40 % sammenlignet med alternativer med lavere innledende priser. Den reelle verdien er den endelige kostnaden per konformerende del.
Hvordan unngår dere deformering og overflatefeil på tynnveggige aluminiums-, titan- og plastdelar som er fremstilt ved maskinbearbeiding?
Tynnveggsdeformasjon påvirker 34 % av aluminiums- og 41 % av titansjobbene. Vår firetrinnsprotokoll: flerpass spenningsavlastning med varmebehandling; hydrauliske fester med nøyaktighet ±0,001 mm på 8 punkter; kjøling med 80–100 bar for titan, termisk stabilitet ±2 °C; laseravfasing for Ra0,4. Plast: optimaliserte spindler holder ±0,02 mm. Resultat: 99,2 % godkjenning på 0,5 mm store 6061-T6-former for europeisk telekommunikasjon – de tre tidligere leverandørene mislyktes ved 15 %.
Hvordan kan jeg være sikker på at det brukte materialet er nøyaktig det jeg har spesifisert, og ikke en billigere erstatning som kompromitterer delens ytelse?
Materialestyring påvirker 19 % av utlagte deler. Vi sikrer 100 % sporebarhet: EN10204 3.1 for hver varmepart; spektrometer med nøyaktighet på 0,01 % i henhold til ASTM/GB; strekkodekontroll fra lager gjennom ferdigstilling; tredjeparts-testing på forespørsel; separat lagring etter legering. Vi har 47 materialgrader på lager: 304/316/17-4PH, 6061/7075, TC4, C360, PEEK, POM, Nylon. Full dokumentasjon følger med hver ordre for ISO 9001-, IATF 16949- og medisinsk etterlevelse. Null risiko for materialestyring.
Hvorfor varierer tilbudene for samme CNC-del med 3* til 10* mellom leverandører, og hvordan identifiserer jeg den reelle verdien?
en variasjon på 300–1000 % avslører 6 mangler: 3-akset maskin kan ikke opprettholde en nøyaktighet på ±0,005 mm; manglende DFM fører til en prisøkning på 30–50 % under produksjonen; ingen CMM innebär 8–12 % utskudd; usertifikert materiale reduserer kostnadene med 20 %, men øker risikoen for feil; delt produksjon fører til referansefeil; skjulte gebyrer for innstilling og inspeksjon. Våre tilbud inkluderer DMG Mori 5-akset maskin, DFM, CMM, materialsertifikater og logistikk – én gjennomsiktig pris. Kunder sparer 25–40 % totalt sammenlignet med lave tilbud. Den reelle verdien er den endelige kostnaden per godkjent del.
Hvordan håndterer jeg kommunikasjonsproblemer og tekniske misforståelser når jeg kjøper CNC-deler fra leverandører i utlandet?
Kommunikasjonsfeil forårsaker 44 % av manglene. Våre 4 protokoller: dedikerte ingeniører (8+ år med erfaring, flytende engelsk) innen 2 timer; samtale før produksjon innen 24 timer der vi gjennomgår GD\&T og løser 92 % av problemene før fresing; kommentert 3D-CAD for godkjenning av første prøve; oppdateringer i sanntid ved 4 milepæler. DFM påviser 15 vanlige problemer og sparer 3,2 revisjonsrunder. Respons: Gjennomsnittlig 4,2 timer, 24\/7 over 3 tidszoner. Reduserer omproduksjon med 89 % og forkorter tidsfrister med 22 %.

Få et gratis tilbud

Vår representant vil kontakte deg snart.
Epost
Navn
Selskapsnavn
Melding
0/1000
Vedlegg
Vennligst last opp minst ett vedlegg
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Relatert produkt

Få et gratis tilbud

Vår representant vil kontakte deg snart.
Epost
Navn
Selskapsnavn
Melding
0/1000