Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd.

Wszystkie kategorie
Części tytanowe

Strona główna/Produkty/Machining CNC/Części z Tytanu

Premiumowy, iryzujący, anodowany narzędzie do frezowania CNC – akcesorium na co dzień do noszenia w kieszeni z gładkim łożyskiem oraz usługami OEM

  • Wprowadzenie

Wprowadzenie

Główne cechy produktu
  • Doświadcz nadzwyczaj gładkiego obrotu dzięki zintegrowanemu łożysku ze stali wysokiej precyzji.
  • Wzbogać swoją kolekcję żywymi, iryzującymi powłokami anodowymi, które nigdy nie blakną.
  • Zadbaj o bezpieczeństwo codzienne dzięki tej części sprzętowej bez ostrych krawędzi, zaprojektowanej z myślą o wygodnym przechowywaniu w kieszeni.
  • Przyspiesz rozwój swojej marki dzięki niestandardowej, dopasowanej produkcji i szybkim, globalnym terminom wysyłki.
  • Producentem precyzyjnych części z wykorzystaniem tokarek CNC
  • 20+ lat lat doświadczenia w produkcji OEM/ODM, nasze 6000 m² certyfikowanej zgodnie z normą ISO 9001:2015 instalacji obejmuje ponad 60 maszyn CNC (3-, 4- i 5-osiowych), dostarczających 300,000+precyzyjnych części miesięcznie klientom na całym świecie, od ponad 30 krajów .
  • Od szybkiego prototypowania po produkcję masową oferujemy kompleksowe usługi obróbki CNC — toczenie, frezowanie, EDM, cięcie laserem i wiele innych — z dokładnością tolerancji aż do ±0,005mm i chropowatość powierzchni aż do Ra 0,1.
  • ✓ Zweryfikowany dostawca ✓ Gwarancja transakcji ✓ Wskaźnik terminowej dostawy: 99,5%
Proces
Główne możliwości
Obrót CNC
średnica od Ø1 mm do Ø500 mm; tokarki typu szwajcarskiego do mikroelementów
Frezowanie CNC
obróbka na 3/4/5 osiach; maksymalne wymiary obrabianego przedmiotu: 2000 × 1500 × 800 mm
machining z 5 osiami
Złożone geometrie z dokładnością 0,005 mm
Obróbka elektroerozyjna drutem
Kąty stożkowe do 30°, chropowatość powierzchni Ra 0,4
Cięcie laserowe
Blachy stalowe o grubości do 25 mm
Formowanie blachy
Gięcie, toczenie, tłoczenie (dokładność kąta ±0,1°)
Wtryskowanie materiałów
maszyny o nośności od 50 do 800 ton, szybkie wykonywanie form (7–15 dni)
obraz
Certyfikat
baner
ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 45001:2018, IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, RoHS, CE itp.
Wizyta w fabryce
obraz
obraz
Dlaczego warto wybrać nas
Szybkie prototypowanie
próbki CNC w ciągu 3–5 dni; formy wtryskowe w ciągu 7–15 dni
Niska MOQ
Minimalna liczba sztuk: 1 szt. dla CNC; 100 szt. dla wtrysku
Produkcja skalowalna
Od 10 do ponad 1 000 000 sztuk miesięcznie
Wsparcie projektowe
Bezpłatna analiza DFM (projektowanie z myślą o produkowalności) w ciągu 24 godzin
Logistyka
Dostawa DDP/DDU do UE, USA i Australii; śledzenie w czasie rzeczywistym
Komunikacja
Dedykowany menedżer projektu posługujący się językiem angielskim
obraz
Wprowadzenie firmy Inżynierska precyzja. Budowanie długotrwałych partnerstw. Wybór odpowiedniego partnera produkcyjnego to nie tylko znalezienie fabryki. To znalezienie zespołu, który rozumie Twoje wymagania inżynierskie, komunikuje się jasno, zapewnia stałą jakość i pomaga ograniczać ryzyka związane z pozyskiwaniem materiałów w całym cyklu życia produktu. W Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd. Współpracujemy z producentami sprzętu oryginalnego (OEM), deweloperami produktów, zespołami inżynieryjnymi oraz zakupowymi nabywcami przemysłowymi na całym świecie, aby produkować wysokiej precyzji elementy niestandardowe spełniające rygorystyczne oczekiwania dotyczące wydajności, jakości i terminów dostawy. Od szybkiego prototypowania po masową produkcję oferujemy zintegrowane rozwiązania produkcyjne, które pomagają klientom przyśpieszać rozwój produktów, zachowując pełną pewność co do każdego dostarczanego elementu. Nasza siedziba mieści się w Szenczenie – jednym z najbardziej zaawansowanych światowych centrów produkcyjnych – gdzie łączymy precyzyjne frezowanie CNC, toczenie CNC, frezowanie CNC, obróbkę na maszynach 5-osowych, wykonywanie elementów z blachy, odlewanie pod ciśnieniem, odlewanie w formach wytapialnych oraz wtryskiwanie tworzyw sztucznych i dodatkowe procesy wykańczania w jedną spójną platformę produkcyjną. Zamiast zarządzać wieloma dostawcami, nasi klienci korzystają z jednego partnera inżynieryjnego, który potrafi wspierać złożone projekty obejmujące wiele procesów – od koncepcji po produkcję. Nasza filozofia inżynieryjna jest prosta: Każdy rysunek reprezentuje produkt klienta, jego reputację oraz szansę biznesową. Z tego powodu rozpoczynamy każdy projekt od zrozumienia funkcji komponentu – nie tylko jego wymiarów. Nasz zespół inżynierów analizuje możliwość jego wytworzenia, identyfikuje potencjalne ryzyka produkcyjne, proponuje zoptymalizowane materiały i procesy wytwarzania oraz udziela opinii dotyczącej projektowania z myślą o produkcji (DFM) jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. Takie proaktywne podejście pomaga klientom skrócić cykle rozwoju, poprawić niezawodność produktu, obniżyć koszty obróbki skrawaniem oraz uniknąć drogich zmian projektu na późniejszym etapie produkcji. Obecnie wytwarzamy precyzyjne komponenty dla klientów z branż robotyki, przemysłu ogólnego, urządzeń medycznych, motocykli, elektroniki, sprzętu energetycznego, przyrządów precyzyjnych oraz innych sektorów, w których kluczowe są dokładność wymiarowa, powtarzalność oraz spójność procesu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynczy prototyp, czy skalowanie do masowej produkcji, stosujemy ten sam poziom dyscypliny inżynierskiej, standardów jakości oraz procesów zarządzania projektami we wszystkich zamówieniach. Klienci wybierają nas nie tylko ze względu na możliwości obróbki skrawaniem. Cenią także szybką komunikację, przejrzyste oferty cenowe, wiarygodne harmonogramy realizacji, pełną śledzilność produkcji oraz zespół aktywnie wspierający redukcję niepewności w łańcuchu dostaw. Każdy projekt obsługiwany jest przez dedykowanych inżynierów, którzy zapewniają terminową komunikację techniczną, aktualizacje dotyczące postępów produkcji oraz praktyczne rozwiązania na każdym etapie procesu wytwarzania – ponieważ sukces w produkcji zależy tak samo od współpracy, jak i od precyzji. W miarę jak globalna produkcja staje się coraz bardziej złożona, zakupujący potrzebują dostawców, którzy dodają wartości inżynierskiej, a nie jedynie realizują rysunki. Inwestujemy systematycznie w nowoczesne technologie produkcyjne, systemy zarządzania jakością, optymalizację procesów oraz wiedzę techniczną, aby pomóc klientom zachować konkurencyjność na szybko zmieniających się rynkach. Naszym celem nie jest jedynie wytwarzanie części, lecz stanie się rozszerzeniem zespołów inżynierskich i logistycznych naszych klientów. Obecnie klienci z ponad 30 krajów ufają Shenzhen Perfect Precision w zakresie niestandardowej obróbki CNC, precyzyjnej konstrukcji metalowej oraz zintegrowanych rozwiązań produkcyjnych, ponieważ wiedzą, że każdy projekt otrzymuje takie same zaangażowanie w kwestiach precyzji, spójności i odpowiedzialności. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego prototypu, produkcji małoseryjnej czy długoterminowego partnera produkcyjnego, zobowiązywamy się do dostarczania precyzji, którą można zmierzyć, jakości, której można zaufać, oraz obsługi, na którą można polegać. Prześlij swoje rysunki 2D lub pliki CAD 3D już dziś, a nasz zespół inżynierów pomoże przekształcić Twoje pomysły w precyzyjne elementy gotowe do produkcji.
Przegląd firmy
baner
Obróbka CNC
baner
ponad 60 maszyn
baner
precyzyjna obróbka pięcioosiowa
baner
pomiarowy przyrząd 2-D
baner
Wykrywanie CMM
baner
zapytanie o ofertę online 24/7
Przebieg produkcji
obraz
obraz
Precyzja i kontrola jakości
Dopuszczalne odchylenia: ±0,005 mm | Jakość, którą można zmierzyć
Nasz trzystopniowy system zapewnienia jakości gwarantuje, że każdy element spełnia Twoje specyfikacje:
① Inspekcja materiałów przyjmowanych
Analiza spektrometrem (weryfikacja składu chemicznego)
Badania twardości (Rockwell / Vickers)
② Kontrola podczas procesu produkcyjnego
Kontrola za pomocą CMM (maszyny pomiarowej współrzędnościowej)
Kontrola statystyczna procesu w czasie rzeczywistym (SPC)
Inspekcja pierwszego egzemplarza (FAI) dla każdego nowego zamówienia
③ Inspekcja końcowa i raportowanie
Pełny raport wymiarowy z danymi z maszyny pomiarowej trójwymiarowej (CMM)
Przyrząd do pomiaru chropowatości powierzchni (zweryfikowana wartość Ra od 0,1 do 3,2 μm)
Certyfikaty materiałów oraz zgodność z dyrektywami RoHS/REACH dostępne na żądanie
Gotowy do rozpoczęcia projektu?
Wyślij nam swój plik CAD (STEP/IGES/PDF) oraz wymagania — odpowiemy z:
✅ Bezpłatna oferta w ciągu 6 godzin
✅ Analiza DFM oraz rekomendacje materiałów
✅ Czas realizacji próbek i harmonogram produkcji
obraz
baner
标题
Aluminium: 2024, 5052, 5083, 6061, 6061-T6, 6063, 6082, 7075 (lekki, gotowy do anodowania)
baner
标题
Z stali nierdzewnej: 303, 304, 316/316L, 17-4PH (odporne na korozję, przeznaczone do zastosowań medycznych)
Stal: 1215, 1045, 4140, SCM440 (wysokowytrzymałościowe, poddawalne hartowaniu)
baner
标题
Tytan: TA1, TA2/GR2, TA4/GR5, TC4, TC16, TC18, TC21, TC22, TC26, TC118B itd.
baner
标题
Mosiądz / Miedź / Brąz: HPb63, HPb62, HPb61, HPb59, H59, H62, H63, H65, H68, H70, H80, H90, C110, C120, C220, C260, C280, C360 itp. (doskonała przewodność elektryczna i obrabialność)
baner
标题
Tworzywa techniczne :Acelat/POM/PA/nylon/PC/PMMA/PP/PVC/PU/HDPE/PVDF/akryl/ABS/PTFE/PEEK itp.
baner
Obróbki powierzchniowe
Ochronne: Anodowanie (typ II/III), pasywacja, elektroforeza, powłoka proszkowa, malowanie
Funkcjonalne: Powłoka PVD, powłoka cynkowa/niklowa/chromowa/titanowa, elektropolerowanie
Estetyczne: Piaskowanie, szlifowanie, sitodruk, grawerowanie/laserowe trawienie, naświetlanie
obraz
Udział w Targach Branżowych
obraz
Specyfikacja pakowania i wysyłki
obraz
baner
标题

Najczęściej zadawane pytania
Dlaczego moje części frezowane CNC często przybywają z niestabilnymi tolerancjami w różnych partiach i jak mogę wyeliminować to ryzyko?
Niestabilne tolerancje wynikają z czterech podstawowych przyczyn: niekalibrowanych narzędzi (68%), niestabilnych uchwytników, braku współrzędnościowego pomiaru trójwymiarowego (CMM) oraz braku śledzenia zużycia narzędzi. Wdrożyliśmy kontrolę według metodologii Six Sigma: analiza projektu na potrzeby produkcji (DFM) identyfikuje potencjalne zagrożenia jeszcze przed rozpoczęciem obróbki; pomiary CMM wykonujemy w trzech punktach kontrolnych z raportami dotyczącymi partii cieplnych; automatyczna wymiana narzędzi następuje przy zużyciu 85%; wykresy statystycznego sterowania procesem (SPC) są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Spójność partii: 99,2% przy tolerancji ±0,005 mm w 2847 partii. Zapewniamy raporty FAI, wskaźnik zdolności procesu Cpk ≥1,67 oraz certyfikat zgodności EN10204 3.1. Odpad spada z 8% do poniżej 0,8%; awarie montażowe zmniejszają się o 94%.
Jak mogę zweryfikować, czy podany przez dostawcę czas realizacji zamówienia jest realistyczny i nie spowoduje wyłączenia linii produkcyjnej?
Nierealistyczne terminy realizacji powodują 73% opóźnień w przypadku zamówień z zagranicy. Zapewniamy planowanie oparte na danych: aktualna dostępność mocy produkcyjnej w 86 centrach CNC; prognozy P50/P90 opracowane na podstawie trzyletnich danych – prototypy w ciągu 3–5 dni, mała seria w ciągu 7–10 dni, produkcja masowa w ciągu 14–21 dni; powiadomienia o kluczowych etapach: dostawa materiałów, pierwszy egzemplarz, ukończenie 50% zamówienia, wysyłka; wskaźnik terminowości dostaw wynosi 97,3%, potwierdzony niezależnym podmiotem zewnętrznym. Posiadamy na stanie 47 stopów metali, co pozwala uniknąć opóźnień wynikających z czekania na materiał (5–14 dni). W przypadku przekroczenia terminów realizacji pokrywamy 100% kosztów przewozu lotniczego. Ochrona zapasów JIT oraz eliminacja kosztów przestoju w wysokości od 12 000 do 50 000 USD.
Jak mogę zweryfikować, czy podany przez dostawcę czas realizacji zamówienia jest realistyczny i nie spowoduje wyłączenia linii produkcyjnej?
Nierealistyczne terminy realizacji powodują 73% opóźnień w przypadku zamówień z zagranicy. Zapewniamy planowanie oparte na danych: aktualna dostępność mocy produkcyjnej w 86 centrach CNC; prognozy P50/P90 opracowane na podstawie trzyletnich danych – prototypy w ciągu 3–5 dni, mała seria w ciągu 7–10 dni, produkcja masowa w ciągu 14–21 dni; powiadomienia o kluczowych etapach: dostawa materiałów, pierwszy egzemplarz, ukończenie 50% zamówienia, wysyłka; wskaźnik terminowości dostaw wynosi 97,3%, potwierdzony niezależnym podmiotem zewnętrznym. Posiadamy na stanie 47 stopów metali, co pozwala uniknąć opóźnień wynikających z czekania na materiał (5–14 dni). W przypadku przekroczenia terminów realizacji pokrywamy 100% kosztów przewozu lotniczego. Ochrona zapasów JIT oraz eliminacja kosztów przestoju w wysokości od 12 000 do 50 000 USD.
Jakie ukryte koszty należy uwzględnić przy porównywaniu ofert obróbki CNC i jak zapobiegacie przekroczeniu budżetu?
Ukryte koszty powodują przekroczenie budżetu w 62% projektów o 25–40%. Stosujemy w 100% przejrzyste, szczegółowe wyceny: materiały, programowanie, czas obróbki skrawaniem, narzędzia, przyrządy technologiczne, obróbka powierzchni, kontrola jakości (wliczona w cenę), logistyka. Analiza konstrukcji pod kątem wykonalności (DFM) pozwala zaoszczędzić 18–32%, identyfikując nadmiernie ścisłe wymiary i niepotrzebne obróbkę EDM. Analiza kosztów: seria 50–200 sztuk obniża koszt jednostkowy o 41%. Brak niespodzianek związanych z przygotowaniem maszyn, brak dodatkowych opłat za inspekcję, brak rozszerzania zakresu prac. Klienci oszczędzają łącznie 25–40% w porównaniu do ofert o niższej początkowej cenie. Rzeczywista wartość to całkowity koszt dostawy jednej zgodnej z wymaganiami części.
Jak zapobiega się odkształceniom i wadom powierzchniowym w cienkościennych elementach wykonanych z aluminium, tytanu oraz tworzyw sztucznych?
Odkształcenie cienkościennych elementów występuje w 34% zadań wykonywanych z aluminium i w 41% zadań wykonywanych z tytanu. Nasz czterokrokowy protokół obejmuje: wielokrotne odpuszczanie naprężeń z obróbką cieplną; użycie hydraulicznych przyrządów montażowych zapewniających dokładność ±0,001 mm w 8 punktach; chłodzenie pod ciśnieniem 80–100 bar dla tytanu oraz stabilność termiczną na poziomie ±2°C; usuwanie zgrzebów za pomocą lasera do chropowatości Ra0,4. W przypadku tworzyw sztucznych: zoptymalizowane wrzeciona zapewniają dokładność ±0,02 mm. Wynik: współczynnik zgodności wynosi 99,2% dla wnęk wykonanych z aluminium 6061-T6 o grubości 0,5 mm dla europejskiego dostawcy sprzętu telekomunikacyjnego – trzech poprzednich dostawców nie osiągnęło nawet 15%.
Jak mogę być pewien, że użyty materiał jest dokładnie taki, jak określiłem, a nie tańsza substytutowa wersja, która pogorszy właściwości części?
Zamiana materiału dotyczy 19% zewnętrznie wykonywanych części. Wdrożyliśmy pełną śledzalność: certyfikaty EN10204 3.1 dla każdej partii topienia; analiza spektrometrem z dokładnością 0,01% zgodnie ze standardami ASTM/GB; śledzenie za pomocą kodów kreskowych od momentu magazynowania przez wszystkie etapy obróbki końcowej; badania przeprowadzane przez niezależne laboratorium na żądanie klienta; oddzielne przechowywanie stopów zgodnie z ich rodzajem. Posiadamy na stanie 47 gatunków materiałów: stali nierdzewnej 304/316/17-4PH, aluminium 6061/7075, tytanu TC4, mosiądzu C360 oraz tworzyw sztucznych PEEK, POM i Nylon. Pełny zestaw dokumentacji wysyłamy razem z każdą dostawą, aby zapewnić zgodność z normami ISO 9001, IATF 16949 oraz wymaganiami sektora medycznego. Ryzyko nieuprawnionej zamiany materiału wynosi zero.
Dlaczego oferty cenowe na ten sam detal CNC różnią się od siebie nawet 3–10 razy między dostawcami i jak rozpoznać rzeczywistą wartość?
wahań w zakresie od 300 do 1000% ujawnia sześć luk: frezarki 3-osiowe nie są w stanie zapewnić dokładności ±0,005 mm; brak analizy projektu pod kątem wykonalności produkcyjnej (DFM) powoduje inflację kosztów w trakcie produkcji o 30–50%; brak pomiarów za pomocą maszyny współrzędnościowej (CMM) skutkuje odpadami w zakresie 8–12%; stosowanie niacertyfikowanych materiałów obniża koszty o 20%, ale wiąże się z ryzykiem awarii; dzielenie operacji technologicznych prowadzi do błędów związanych z bazowaniem; ukryte opłaty za przygotowanie maszyn i inspekcję. Nasze oferty obejmują frezarki DMG Mori 5-osiowe, analizę DFM, pomiary CMM, certyfikaty materiałów oraz logistykę – jedna przejrzysta cena. Klienci oszczędzają łącznie 25–40% w porównaniu do niskich ofert. Rzeczywista wartość to całkowity koszt dostawy jednego zgodnego z wymaganiami detalu.
Jak zarządzać lukami komunikacyjnymi i nieporozumieniami inżynierskimi przy zakupie detali CNC od zagranicznych dostawców?
Awaria komunikacji powoduje 44% wad. Nasze 4 protokoły: dedykowani inżynierowie (ponad 8 lat doświadczenia, biegła znajomość języka angielskiego) w ciągu 2 godzin; rozmowa przed produkcją w ciągu 24 godzin z przeglądem wymagań GD&T – rozwiązywanie 92% problemów przed obróbką; zaopatrzenie w oznaczony model 3D CAD do zatwierdzenia pierwszego egzemplarza; aktualizacje w czasie rzeczywistym na 4 etapach projektu. Analiza DFM wykrywa 15 najczęstszych problemów, co pozwala zaoszczędzić średnio 3,2 cyklu poprawek. Średni czas reakcji: 4,2 godziny, dostępność 24/7 w trzech strefach czasowych. Skraca ilość prac korekcyjnych o 89%, a terminy realizacji o 22%.

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000
Załącznik
Proszę wgrać co najmniej jeden załącznik
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Powiązane produkty

Uzyskaj bezpłatną ofertę

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem wkrótce.
E-mail
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Wiadomość
0/1000