Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd.

Alle categorieën
Brons/Bronze/Coper onderdelen

Startpagina/Producten/CNC Machineren/Messing/Brons/Koper onderdelen

Aangepaste CNC-bewerkingsdienst voor precisie-onderdelen van roestvrij staal, frezen, snelle prototyping, metaalbewerking met hoge toleranties

  • Inleiding

Inleiding

Producthoogtepunten
  • Versterk uw elektrische systemen met onze op maat gemaakte bewerkingsdienst voor koperlegeringen. Wij leveren hoogprecieze onderdelen van koperlegeringen met strakke toleranties voor robuuste toepassingen in industriële hardware.
  • Garandeer optimale elektrische prestaties met precisie-onderdelen van koperlegeringen en strakke toleranties.
  • Verminder de productiekosten met onze geoptimaliseerde bewerking van koperlegeringen en schaalbare productie.
  • Voldoe aan wereldwijde normen via RoHS-geverifieerde materialen en ISO 9001-gecertificeerde processen.
  • Versnel uw assemblage met op maat gemaakte koperen hardware en gegarandeerde wereldwijde levertijden.
  • Fabrikant van Precisie CNC-Bewerkte Onderdelen
  • 20+ jaar van OEM/ODM-ervaring, onze 6.000 m² ISO 9001:2015-gecertificeerde fabriek herbergt 60+ CNC-machines (3-/4-/5-assig), waarmee we maandelijks precisie-onderdelen leveren aan klanten wereldwijd 300,000+over 30+ landen .
  • Van snelle prototyping tot productie in grote volumes bieden wij Eén-stop CNC-bewerkingsoplossingen — draaien, frezen, EDM, lasersnijden en meer — met toleranties tot ± 0,005 mm en een oppervlakteruwheid tot Ra 0,1.
  • ✓ Geverifieerde leverancier ✓ Handelszekerheid ✓ Tijdige-leveringspercentage: 99,5%
Productieproces
Belangrijkste capaciteiten
CNC Draaien
ø1 mm – Ø500 mm, Zwitserse draaibanken voor micro-onderdelen
CNC Fрезеровка
3/4/5-assig, maximaal werkstuk 2000 × 1500 × 800 mm
5-as machineren
Complexe geometrieën, precisie van 0,005 mm
Draadvonken
Taperhoeken tot 30°, oppervlakteafwerking Ra 0,4
Laser snijden
Plaatstaal tot 25 mm dikte
Plaatbewerking
Buigen, draaien, stansen (hoeknauwkeurigheid van ±0,1°)
Injectiemolden
persmachines van 50 t tot 800 t; snelle matrijzenfabricage (7–15 dagen)
afbeelding
Certificaat
banner
ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 45001:2018, IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, RoHS, CE, enz.
Bezoek aan de fabriek
afbeelding
afbeelding
Waarom kiezen voor ons
Snelle Prototyping
3–5 dagen voor CNC-proefstukken; 7–15 dagen voor spuitgietmatrijzen
Lage MOQ
Start vanaf 1 stuk voor CNC; 100 stuks voor spuitgieten
Schaalbare productie
Van 10 tot meer dan 1.000.000 stuks per maand
Ontwerpondersteuning
Gratis DFM-feedback (Design for Manufacturability) binnen 24 uur
Logistiek
DDP/DDU-verzending naar EU, VS, AU; real-time tracking
Communicatie
Toegewezen projectmanager die Engels spreekt
afbeelding
Bedrijfsintroductie Technische precisie. Duurzame partnerschappen opbouwen. De juiste productiepartner kiezen gaat verder dan het vinden van een fabriek. Het gaat om het vinden van een team dat uw technische eisen begrijpt, duidelijk communiceert, consistente kwaliteit levert en risico’s bij inkoop vermindert gedurende de gehele levenscyclus van uw product. Bij Shenzhen Perfect Precision Products Co., Ltd. wij werken samen met OEM’s, productontwikkelaars, engineeringteams en industriële kopers wereldwijd om hoogprecieze, op maat gemaakte onderdelen te produceren die voldoen aan strenge eisen op het gebied van prestaties, kwaliteit en levering. Van snelle prototyping tot massaproductie bieden wij geïntegreerde productieoplossingen waarmee klanten de productontwikkeling kunnen versnellen, terwijl zij volledig vertrouwen hebben in elk onderdeel dat zij ontvangen. Gevestigd in Shenzhen—één van ’s werelds meest geavanceerde productiecentra—combineren wij precisie-CNC-bewerking, CNC-draaien, CNC-frezen, 5-assige bewerking, plaatmetaalbewerking, spuitgieten, verloren-wasgieten, kunststofspuitgieten en secundaire afwerking in één goed afgestemde productieplatform. In plaats van meerdere leveranciers te beheren, profiteren onze klanten van één technische partner die complexe, meervoudige procesprojecten van concept tot productie kan ondersteunen. Onze engineeringfilosofie is eenvoudig: Elke tekening vertegenwoordigt het product, de reputatie en de zakelijke kans van een klant. Om deze reden beginnen we elk project met het begrijpen van de functie van het onderdeel—niet alleen zijn afmetingen. Ons technische team beoordeelt de vervaardigbaarheid, identificeert mogelijke productierisico’s, geeft aanbevelingen voor geoptimaliseerde materialen en productieprocessen en verstrekt ‘Design for Manufacturability’-feedback (DFM) voordat de productie van start gaat. Deze proactieve aanpak helpt klanten de ontwikkelingscycli te verkorten, de betrouwbaarheid van producten te verbeteren, bewerkingskosten te verlagen en kostbare herontwerpen later in het productieproces te voorkomen. Vandaag produceren we precisie-onderdelen voor klanten in de robotica-, industriële-, medische-apparatuur-, automobiel-, elektronica-, energieapparatuur-, precisie-instrumenten- en andere sectoren waar dimensionele nauwkeurigheid, reproduceerbaarheid en procesconsistentie essentieel zijn. Of we nu één prototype produceren of overgaan op grootschalige productie: op elke order passen we dezelfde technische discipline, kwaliteitsnormen en projectmanagementprocessen toe. Klanten kiezen ons niet alleen om onze bewerkingscapaciteit. Ze waarderen ook snelle communicatie, transparante offertes, betrouwbare planning, volledige productietraceerbaarheid en een team dat actief werkt aan het verminderen van onzekerheid in de toeleveringsketen. Elk project wordt ondersteund door toegewezen ingenieurs die tijdige technische communicatie, updates over de productie en praktische oplossingen bieden gedurende het gehele productieproces, want succesvolle productie is evenzeer gebaseerd op samenwerking als op precisie. Naarmate wereldwijde productie steeds complexer wordt, hebben inkopers leveranciers nodig die technische waarde toevoegen in plaats van eenvoudigweg tekeningen uit te voeren. Wij investeren continu in geavanceerde productietechnologieën, kwaliteitsmanagementsystemen, procesoptimalisatie en technische expertise om klanten concurrerend te houden op snel veranderende markten. Ons doel is niet alleen onderdelen te fabriceren, maar een uitbreiding te worden van de technische en toeleveringsketenteams van onze klanten. Vandaag vertrouwen klanten uit meer dan 30 landen Shenzhen Perfect Precision voor maatwerk CNC-bewerking, precisie-metaalbewerking en geïntegreerde productieoplossingen, omdat zij weten dat elk project dezelfde toewijding krijgt aan precisie, consistentie en verantwoordelijkheid. Of u nu één prototype nodig hebt, een kleine productieomvang of een langetermijnproductiepartner: wij staan in voor precisie die u kunt meten, kwaliteit waarop u kunt vertrouwen en service waarop u kunt rekenen. Upload uw 2D-tekeningen of 3D-CAD-bestanden vandaag nog, en laat ons engineeringteam u helpen om uw ideeën om te zetten in productieklaar precisie-onderdelen.
Overzicht van het bedrijf
banner
Cnc machineren
banner
60+ machines
banner
5-assige precisie
banner
2D-Metingstoestel
banner
CMM Detectie
banner
24/7 online offerteaanvraag
Productieworkflow
afbeelding
afbeelding
Precisie & Kwaliteitscontrole
Tolerantie: ±0,005 mm | Kwaliteit die u kunt meten
Ons kwaliteitsborgingsysteem met drie niveaus garandeert dat elk onderdeel aan uw specificaties voldoet:
① Inkomende grondstofinspectie
Spectrometeranalyse (verificatie van chemische samenstelling)
Hardheidstesten (Rockwell / Vickers)
② Tussentijdse inspectie
CMM-inspectie (Coordinate Measuring Machine)
Realtime SPC (Statistische Procescontrole)
Eerste-artikelinspectie (FAI) voor elke nieuwe bestelling
③ Eindinspectie en rapportage
Volledig dimensioneel rapport met CMM-gegevens
Oppervlakteruwheidstester (Ra 0,1–3,2 μm geverifieerd)
Materiaalcertificering en RoHS/REACH-conformiteit beschikbaar
Klaar om uw project te starten?
Stuur ons uw CAD-bestand (STEP/IGES/PDF) en eisen — wij reageren met:
✅ Gratis offerte binnen 6 uur
✅ DFM-analyse en materiaalaanbeveling
✅ Monsterlevertijd en productieschema
afbeelding
banner
标题
Aluminium: 2024, 5052, 5083, 6061, 6061-T6, 6063, 6082, 7075 (lichtgewicht, geschikt voor anodiseren)
banner
标题
Van roestvrij staal: 303, 304, 316/316L, 17-4PH (corrosiebestendig, medisch kwaliteit)
Staal: 1215, 1045, 4140, SCM440 (hoogsterkte, thermisch behandelbaar)
banner
标题
Titanium: TA1, TA2/GR2, TA4/GR5, TC4, TC16, TC18, TC21, TC22, TC26, TC118B enz.
banner
标题
Messing / Koper / Brons: HPb63, HPb62, HPb61, HPb59, H59, H62, H63, H65, H68, H70, H80, H90, C110, C120, C220, C260, C280, C360, enz. (uitstekende geleidbaarheid en bewerkbaarheid)
banner
标题
Technische kunststoffen :Acetaal/POM/PA/Nylon/PC/PMMA/PP/PVC/PU/HDPE/PVDF/Acryl/ABS/PTFE/PEEK enz.
banner
Oppervlaktebehandelingen
Beschermend: Anodiseren (type II/III), passiveren, elektroforese, poedercoating, schilderen
Functioneel: PVD-bekleding, verzinken/vernikkelen/verchromen/vertitaneren, elektropolijsten
Esthetiek: Korrelstralen, borstelen, zeefdrukken, lasergraveren/etsen, geribbeld maken
afbeelding
Deelname aan beurzen
afbeelding
Verpakking en verzendspecificaties
afbeelding
banner
标题
Op maat gemaakt, hoogprecies koperen CNC-gefreesd vergrendelhefboogje voor industriële stroomverdeling en schakelinstallatiesystemen

Naam: Julian Sterling Bedrijfstype: Industriële stroominfrastructuur en netbeheeroplossingen Regio: Florida, VS (Zuidoostelijk
Power Corridor) Tijd: januari 2025 Kernprobleem van de klant: De klant ondervond catastrofale storingen in zijn
middenspannings-schakelapparatuur. De vorige leverancier had hefbomen geleverd met een hoekfout van 0,05 mm in de wigkop, wat
de vergrendelingsmechanisme deed ‘vastlopen’ tijdens noodsituaties. Bovendien hadden de micro-pen-gaten interne spijkers
die de roestvrijstalen trekveren braken, waardoor de veiligheidsherstelfunctie onbruikbaar werd.
Onze oplossing: We herontwierpen de productiestroom met behulp van een gesynchroniseerde 4-assige precisiefreesopstelling. Door speciale
diamantgecoate micro-boorbeetjes te gebruiken, bereikten we een volkomen schone, spaanderloze 0,8 mm pen-gaat op de hellende vlak. We voerden een
cryogene spanningsontlastingsfase uit na de ruwe snede om te garanderen dat de ‘nek’ van de hefboom nooit microscheuren zou ontwikkelen onder
hoge-koppel kinetische belastingen. Elke partij werd gecontroleerd op 98 % IACS-elektrische geleidbaarheid.
PROJECTPARAMETERS:
* Materiaal: loodvrij C3604-messing (hoog geleidend).
* Precisie: Hoekafstemming binnen ±0,01 graad.
* Microgat: 0,8 mm (+0,01/−0,00 mm), zonder speling.
* Oppervlak: Ra 0,8-afwerking voor minimale kinetische wrijving.

Klantfeedback (directe quote): "De structurele consistentie van deze messing hendels is uitstekend. We hebben een
stressproef met 10.000 cycli voltooid en geen enkele vergrendelingsfout of veerbreuk waargenomen. De precisie van de wigkop is precies
wat ons engineeringteam nodig had voor het nieuwe veiligheidsresetprotocol. Uw aandacht voor de integriteit van het microgat heeft ons gespaard van een
massale productterugroep."
Vervolgresultaten:
* Herbestelhoeveelheid: 6.800 stuks voor de landelijke infrastructuurupgrade.
* Totaalbedrag: USD 84.320,00.
Veelgestelde vragen
Waarom komen mijn CNC-gefrezen onderdelen vaak met ongelijke toleranties tussen batches aan, en hoe kan ik dit risico elimineren?
Inconsistente toleranties zijn het gevolg van 4 oorzaken: niet-gecalibreerde gereedschappen (68%), onstabiele opspanmiddelen, ontbrekende CMM, geen tool-life-tracking. Wij passen six-sigma-controle toe: DFM-beoordeling signaleert risico’s vóór de bewerking; CMM-meting op 3 controlepunten met warmte-lotrapporten; automatische gereedschapsvervanging bij 85% slijtage; real-time SPC-grafieken. Batchconsistentie: 99,2% voor ±0,005 mm over 2.847 runs. Wij leveren FAI, Cpk ≥1,67 en EN10204 3.1. Afval daalt van 8% naar minder dan 0,8%; montagefouten nemen met 94% af.
Hoe kan ik verifiëren dat de door mijn leverancier opgegeven levertijd realistisch is en geen stilstand van mijn productielijn veroorzaakt?
Onrealistische levertijden zijn de oorzaak van 73% van de vertragingen bij internationale leveringen. Wij bieden planning op basis van gegevens: real-time capaciteit over 86 CNC-centra; P50/P90 gebaseerd op gegevens van de afgelopen drie jaar — prototypes binnen 3–5 dagen, kleine series binnen 7–10 dagen, productie binnen 14–21 dagen; meldingen bij mijlpalen zoals materiaalontvangst, eerste artikel, 50%-voltooiing en verzending; 97,3% levering op tijd, geverifieerd door een onafhankelijke derde partij. Wij hebben 47 legeringen op voorraad om vertragingen van 5–14 dagen te voorkomen. Bij gemiste termijnen: 100% luchtvracht wordt gedekt. Hierdoor wordt uw just-in-time-voorraad beschermd en worden stilstandskosten van $12.000–$50.000 voorkomen.
Hoe kan ik verifiëren dat de door mijn leverancier opgegeven levertijd realistisch is en geen stilstand van mijn productielijn veroorzaakt?
Onrealistische levertijden zijn de oorzaak van 73% van de vertragingen bij internationale leveringen. Wij bieden planning op basis van gegevens: real-time capaciteit over 86 CNC-centra; P50/P90 gebaseerd op gegevens van de afgelopen drie jaar — prototypes binnen 3–5 dagen, kleine series binnen 7–10 dagen, productie binnen 14–21 dagen; meldingen bij mijlpalen zoals materiaalontvangst, eerste artikel, 50%-voltooiing en verzending; 97,3% levering op tijd, geverifieerd door een onafhankelijke derde partij. Wij hebben 47 legeringen op voorraad om vertragingen van 5–14 dagen te voorkomen. Bij gemiste termijnen: 100% luchtvracht wordt gedekt. Hierdoor wordt uw just-in-time-voorraad beschermd en worden stilstandskosten van $12.000–$50.000 voorkomen.
Op welke verborgen kosten moet ik letten bij het vergelijken van offertes voor CNC-bewerking, en hoe voorkomt u budgetoverschrijdingen?
Verborgen kosten doen 62% van de projecten stijgen met 25-40%. Wij gebruiken volledig transparante, gedetailleerde offertes: materiaal, programmering, bewerkingstijd, gereedschappen, spanmiddelen, oppervlaktebehandeling, inspectie (inbegrepen) en logistiek. DFM bespaart 18-32% door te strakke toleranties en onnodige EDM-bewerkingen te identificeren. Kostenanalyse: bij een batch van 50-200 daalt de stukprijs met 41%. Geen verrassingen bij de inrichting, geen extra kosten voor inspectie, geen scope creep. Klanten besparen in totaal 25-40% ten opzichte van goedkope alternatieven met lage offerteprijzen. De werkelijke waarde is de eindprijs per conformerend onderdeel.
Hoe voorkomt u vervorming en oppervlaktegebreken bij dunwandige aluminium-, titanium- en kunststofonderdelen die zijn bewerkt met CNC?
Dunwandige vervorming treft 34% van de aluminium- en 41% van de titaniumonderdelen. Ons vierstapsprotocol: meervoudige spanningsverlichting met warmtebehandeling; hydraulische spanmiddelen met een nauwkeurigheid van ±0,001 mm op 8 punten; koeling onder 80–100 bar voor titanium, thermische stabiliteit ±2 °C; laserontbraming voor Ra0,4. Kunststoffen: geoptimaliseerde spindels behouden een tolerantie van ±0,02 mm. Resultaat: 99,2% goedkeuring bij 0,5 mm dikke 6061-T6-matrijzen voor Europese telecomtoepassingen – drie vorige leveranciers mislukten bij 15%.
Hoe kan ik er zeker van zijn dat het gebruikte materiaal precies overeenkomt met wat ik heb gespecificeerd, en niet een goedkoper alternatief is dat de prestaties van het onderdeel in gevaar brengt?
Materiaalsubstitutie treft 19% van de uitbestelde onderdelen. Wij garanderen 100% traceerbaarheid: EN10204 3.1-certificaat voor elke warmtepartij; spectroscopisch analyseinstrument met een nauwkeurigheid van 0,01% volgens ASTM/GB-normen; barcodevolgsysteem vanaf voorraad tot eindbewerking; externe testen op verzoek; gescheiden opslag per legering. Wij hebben 47 legeringssoorten op voorraad: 304/316/17-4PH, 6061/7075, TC4, C360, PEEK, POM, Nylon. Volledige documentatie wordt bij elke bestelling meegeleverd conform ISO 9001, IATF 16949 en medische normen. Geen risico op materiaalsubstitutie.
Waarom verschillen offertes voor hetzelfde CNC-onderdeel 3× tot 10× tussen leveranciers, en hoe identificeer ik de werkelijke waarde?
een variatie van 300–1.000% onthult 6 tekortkomingen: 3-assige machines kunnen geen tolerantie van ±0,005 mm aanhouden; ontbrekende DFM leidt tot een prijsstijging van 30–50% tijdens de productie; afwezigheid van CMM-resulteert in 8–12% afval; niet-gecertificeerd materiaal bespaart 20%, maar brengt falrisico’s met zich mee; gesplitste bewerkingen veroorzaken referentiepuntenfouten; verborgen kosten voor instellen en inspectie. Onze offertes omvatten DMG Mori 5-assige machines, DFM, CMM, materiaalcertificaten en logistiek—één transparante prijs. Klanten besparen 25–40% totaal ten opzichte van lage offertes. De werkelijke waarde is de eindprijs per conform onderdeel.
Hoe beheer ik communicatiekloven en technische misverstanden bij het inkopen van CNC-onderdelen bij buitenlandse leveranciers?
Communicatieproblemen veroorzaken 44% van de gebreken. Onze 4 protocollen: toegewezen engineers (8+ jaar ervaring, vloeiend Engels) binnen 2 uur; voorproductiegesprek binnen 24 uur waarbij GD\&T wordt besproken en 92% van de problemen wordt opgelost voordat er wordt gefreesd; geannoteerde 3D-CAD voor goedkeuring van het eerste monster; real-time updates op 4 mijlpalen. DFM detecteert 15 veelvoorkomende problemen, waardoor 3,2 herzieningscycli worden bespaard. Reactietijd: gemiddeld 4,2 uur, 24/7 in 3 tijdzones. Vermindert nabetaling met 89% en verkort de doorlooptijden met 22%.

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt binnenkort contact met u op.
E-mail
Naam
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000
Bijlage
Upload minstens één bijlage
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Gerelateerd product

Vraag een gratis offerte aan

Onze vertegenwoordiger neemt binnenkort contact met u op.
E-mail
Naam
Bedrijfsnaam
Bericht
0/1000